Uitslagen 5/08 – 11/08

Miniemen U9

11/08/2019 MERCHTEM – wegrit (11 deeln): Van Waeyenbergh Roman 8e, Van den Eynde Michiel 10e
11/08/2019 MERCHTEM – tijdrit (11 deeln): Van Waeyenbergh Roman 9e, Van den Eynde Michiel 10e

Miniemen U10

11/08/2019 MERCHTEM – wegrit (11 deeln): Brusselmans Iljo 6e, Vandamme Gust 8e, Coussement Tuur 11e
11/08/2019 MERCHTEM – tijdrit (11 deeln): Brusselmans Iljo 6e, Vandamme Gust 8e, Coussement Tuur 9e,

Miniemen U11

11/08/2019 MERCHTEM – wegrit (18 deeln): Van Pottelberg Tyla 2e, Tyberghein Abel 7e, Franssens Tiebe 9e, Heyvaert Nest 15e, Blommaerts Thibe 16e, Loncke Cisse 17e
11/08/2019 MERCHTEM – tijdrit (18 deeln): Van Pottelberg Tyla 1e, Tyberghein Abel 4e, Franssens Tiebe 8e, Heyvaert Nest 10e, Blommaerts Thibe 15e, Loncke Cisse 18e

Miniemen U12

11/08/2019 MERCHTEM – wegrit (23 deeln): Van den Berghe Dylan 4e, Schoonjans Lars 16e, Roelandt Branco 17e, Vanderperren Tobias 18e, Goubert Warre 19e, De Bruecker Wout 21e, Devooght Kobe 22e, Van Gucht Wout 23e
11/08/2019 MERCHTEM – tijdrit (23 deeln): Van den Berghe Dylan 7e, Goubert Warre 11e, Vanderperren Tobias 13e, De Bruecker Wout 16e, Schoonjans Lars 17e, Roelandt Branco 20e, Van Gucht Wout 21e, Devooght Kobe 23e

Aspiranten U13

11/08/2019 MERCHTEM (29 deeln): Huych Lenn 3e, Vanderperren Ben 15e, Schepens Yorbe 16e, Van Driessche Loris 25e, De Neef Klaas 26e, Hermus Arthur 28e

Aspiranten U13 – meisjes

11/08/2019 MERCHTEM (1 deeln): De Gols Finne 1e

Aspiranten U14

11/08/2019 MERCHTEM (20 deeln): Huysmans Nolan 1e, Cnudde Louis 5e, Bosmans Milo 8e, Van Mulders Niels 13e, Sluydts Pieter 17e, Van der Heyden Thiago 20e

Aspiranten U13 – piste

08/08/2019 ELEWIJT (8 deeln): Huysmans Nolan 1e, Van Mulders Niels 5e

Aspiranten U15

11/08/2019 MERCHTEM (38 deeln): Crabbe Tom 6e, Siebens Thor 7e, Van den Troost Witse 9e, Nobels Ridley 10e, Verreycken Jasper 13e, Peetermans Jens 14e, Smet Jelle 16e, Steenackers Millo 19e, Sanders Simon 29e, De Baerdemaeker Yorben 30e, Huegaerts Ludovic 33e, Franssens Ralph 34e, Vrijders Gust 35e, Tordeurs Ryan 37e

Aspiranten U15 – piste

08/08/2019 ELEWIJT (8 deeln): Siebens Thor 2e, Nobels Ridley 4e, Van den Troost Witse 5e, Huyaerts Ludovic 8e

Nieuwelingen

10/08/2019 DENDERWINDEKE (56 deeln): Van Praet Steffen 34e
11/08/2019 ZWALM (48 deeln): Van den Broeck Andreas 13e

Nieuwelingen – piste

08/08/2019 ELEWIJT (8 deeln): Van Hemelryck Mats 2e, Van Mulders Ruben 3e, Buyens Augustijn 5e

Juniores

10/08/2019 DENDERWINDEKE (94 deeln): Steenackers Luka 49e
11/08/2019 LOVENDEGEM (45 deeln): De Boeck Anton 22e, Van den Abbeel Tibo 33e