Uitslagen 22/066 – 23/06

Miniemen U9

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (9 deeln): De Mars Daan 6e, Derradj Souffiane 7e, Fauvart Lennert 8e, Van den Eynde Michiel 9e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (9 deeln): Fauvart Lennert 6e, De Mars Daan 7e, Derradj Souffian 8e, Van den Eynde Michiel 9e

Miniemen U10 – meisjes

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (3 deeln): Zago Chloé 2e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (3 deeln): Zago Chloé 3e

Miniemen U10 – jongens

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (14 deeln): Brusselmans Iljo 6e, Drieghe Samuel 7e, Robeyns Rune 11e, Peytier Nathan 12e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (14 deeln): Brusselmans Iljo 3e, Robeyns Rune 7e, Drieghe Samuel 8e, Peytier Nathan 11e

Miniemen U11

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (25 deeln): Van Pottelberg Tyla 1e, Tyberghein Abel 3e, Braeckmans Jorne 3e, Franssens Tiebe 7e, Damans Luka 13e, Heyvaert Nest 18e, Loncke Cisse 19e, Fauvart Daan 21e, Janssens Len 22e, Blommaerts Thibe 23e, De Backer Basil 24e, Derradj Mohammed 25e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (25 deeln): Tyberghein Abel 4e, Van Pottelberg Tyla 7e, Braeckmans Jorne 9e, Franssens Tiebe 12e, Dammans Luka 16e, Fauvart Daan 18e, Heyvaert Nest 19e, Loncke Cisse 21e, De Backer Basil 22e, Janssens Len 23e, Blommaerts Thibe 24e, Derradj Mohammed 25e

Miniemen U12 – meisjes

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (4 deeln): Van LIer Noa 4e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (4 deeln): Van Lier Noa 4e

Miniemen U12 – jongens

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (28 deeln): Goubert Warre 11e, Van Gucht Wout 14e, Van Hautegem Arne 17e, Roelandt Branco 20e, De Bruecker Wout 21e, Devooght Kobe 24e, Nieuborg Glenn 26e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (28 deeln): Van Hautegem Arne 17e, Van Gucht Wout 18e, Goubert Warre 19e, Devooght Kobe 20e, Roelandt Branco 21e, Nieuborg Glenn 22e, De Bruecker Wout 26e,

Aspiranten U13 – meisjes

23/06/2019 MOLLEM (4 deeln): De Gols Finne 2e, Van der Heyden Alinka 3e

Aspiranten U13 – jongens

23/06/2019 MOLLEM (35 deeln): Huych Lenn 3e, Hens Matheo 6e, Van Driessche Loris 21e, De Neef Klaas 23e, Hermus Arthur 25e, Schepens Yorbe 28e

Aspiranten U14

23/06/2019 MOLLEM (24 deeln): Huysmans Nolan 1e, Bosmans Milo 6e, Cnudde Louis 7e, Longin Cisse 12e, Van den Bossche Mon 13e, Sluydts Pieter 16e, Van Cante Rob 20e, Van der Heyden Thiago 21e, De Doncker Jarre 22e, Van Halewyck Achilles 23e

Aspiranten U15

23/06/2019 MOLLEM (32 deeln): Siebens Thor 2e, Smet Jelle 5e, De Nys Ziggy 6e, Van den Troost Witse 9e, Crabbe Tom 12e,  Steenackers Millo 17e, Nobels Ridley 19e, Buyl Ryan 20e, Vissers Kyano 21e, De Baerdemaeker Yorben 22e, Vrijders Gust 23e, Peetermans Jens 24e, Sanders Simon 25e, Muyshondt Milan 27e, Franssens Ralph 28e, Verminnen Yarne 29e, Tordeurs Ryan 30e, Huegaerts Ludovic 31e

Nieuwelingen

22/06/2019 ROOSDAAL (47 deeln): Van den Broeck Andreas 19e
22/06/2019 STEKENE (68 deeln): De Nys Rune 9e, De Valck Fausto 17e, Van Thienen Tor 44e, Bockstaele Nathan 47e,

Juniores

22/06/2019 ROOSDAAL (91 deeln): Steenackers Luka 40e
23/06/2019 BIERBEEK (95 deeln): Vandenbranden Noah 3e