Uitslagen 01/05 – 05/05

Miniemen U10

05/05/2019 STEKENE – tijdrit (12 deeln): Brusselmans Iljo 8e
05/05/2019 STEKENE – wegrit (12 deeln): Brusselmans Iljo 11e

Miniemen U11

01/05/2019 BETEKOM – wegrit (31 deeln): Tyberghein Abel 10e, Franssens Tiebe 12e, Dammans Luka 19e
01/05/2019 BETEKOM – tijdrit (31 deeln): Tyberghein Abel 9e, Dammans Luka 12e, Franssens Tiebe 15e
05/05/2019 STEKENE – tijdrit (13 deeln): Tyberghein Abel 2e
05/05/2019 STEKENE – wegrit (13 deeln): Tyberghein Abel 3e

Miniemen U12

01/05/2019 BETEKOM – wegrit (39 deeln): Schoonjans Lars 17e
01/05/2019 BETEKOM – tijdrit (39 deeln): Schoonjans Lars 25e

Aspiranten U13 – meisjes

01/05/2019 BETEKOM (2 deeln): Van Der Heyden Alinka 2e

Aspiranten U13 – jongens

01/05/2019 BETEKOM – reeks 1 (29 deeln): Huych Lenn 6e, Hens Matheo 9e
05/05/2019 ARENDONK (28 deeln): Huych Lenn 5e

Aspiranten U14

01/05/2019 BETEKOM (29 deeln): Huysmans Nolan 1e, Sluydts Pieter 20e
01/05/2019 BETEKOM – reeks 1 (38 deeln): Cnudde Louis 9e, Longin Cisse 16e, Van der Heyden Thiago 32e
05/05/2019 HAASRODE (40 deeln): Huysmans Nolan 1e, Cnudde Louis 16e, Van Mulders Nies 24e, Longin Cisse 28e

Aspiranten U15

01/05/2019 BETEKOM (53 deeln): Crabbe Tom 6e, Siebens Thor 13e, De Baerdemaeker Yorben 45e, Verreycken Jasper 51e
01/05/2019 SINT-LIEVENS-HOUTEM – BK TIJDRIJDEN (45 deeln): Van den Troost Witse 11e, De Nys Ziggy 38e
01/05/2019 DRONGEN (61 deeln): Smet Jelle 5e, Buyl Ryan 38e, Peetermans Jens 43e, Nobels Ridley 49e, Huegaerts Ludovic 54e
05/05/2019 ARENDONK (44 deeln): Siebens Thor 2e, Van den Troost Witse 12e, Peetermans Jens 19e, De Nys Ziggy 28e, Buyl Ryan 31e, Steenackers Millo 33e, Vissers Kyano 34e, Sanders Simon 36e
05/05/2019 HAASRODE (57 deeln): Crabbe Tom 2e, Smet Jelle 14e, Nobels Ridley 37e, De Baerdemaeker Yorben 46e, Hugaerts Ludovic 48e, Tordeurs Ryan 51e

Nieuwelingen

01/05/2019 HOBOKEN – IC (118 deeln): Van den Broeck Andreas 33e, Korte Stef 55e, Van Hemelryck Mats 79e
01/05/2019 RAMSEL-HERSELT (65 deeln): Monnaert Lucca 44e
01/05/2019 ZOTTEGEM-ERWETEGEM (44 deeln): Hacken Robbie 34e
04/05/2019 TOUR DE LA BASSE MEUSE – tijdrit (deeln): De Nys Rune 39e, Verreycken Wannes 75e, Kerkhofs Jonathan 83e, Van Thienen Tor 91e, Van Mulders Ruben 94e, Stoels Rinte 95e
04/05/2019 TOUR DE LA BASSE MEUSE – rit 2(deeln): Kerkhofs Jonathan 53e, Verreycken Wannes 78e, Van Thienen Tor 82e
05/05/2019 TOUR DE LA BASSE MEUSE – rit 3 (deeln): Kerkhofs Jonathan 53e, Verreycken Wannes 62e, Van Thienen Tor 72e,
05/05/2019 BREDENE (68 deeln): Van den Broeck Andreas 1e

Juniores

01/05/2019 BERLARE (90 deeln): Vandenbranden Noah 6e, Raymackers Pieter-Jan 20e, Muyshondt Nils 56e
05/05/2019 VLAAMS-BRABANTSE PIJL KORBEEK-LO – IC (147 deeln): Raymackers Pieter-Jan 68e, Steenackers Luka 100e, Sluydts Toon 115e

Elites z/c – U23

01/05/2019 MERCHTEM (137 deeln): De Greef Bert 68e