Archief voor: Uitslagen renners 2022

Uitslagen 24/9 – 25/9

Miniemen U12

25/09/2022 LEEUWERGEM (21 deeln): Buelens Xander 10e, De Mol Briek 16e

Aspiranten U13

25/09/2022 LEEUWERGEM (19 deeln): Sahli Bilal 15e

Aspiranten U14 – meisjes

25/09/2022 LEEUWERGEM (4 deeln): Vertongen Roxanne 2e

Aspiranten U14 – jongens

25/09/2022 LEEUWERGEM (37 deeln): Moens Zino 14e, Heyvaert Nest 27e, De Mol Arend 28e, De Bruecker Wout 34e
25/09/2022 HOUTHALEN-HELCHTEREN (29 deeln): Breukink Jens 26e

Aspiranten U15

25/09/2022 LEEUWERGEM (28 deeln): Van den Berghe Dylan 4e, De Bruecker Wout 13e, Maes Stan 15e, Buelens Maxim 18e, Hertoghs Jarne 23e
25/09/2022 HOUTHALEN-HELCHTEREN (36 deeln): Brion Seppe 24e

Nieuwelingen

24/09/2022 INGOOIGEM (81 deeln): Longin Cisse 33e
25/09/2022 LICHTERVELDE (75 deeln): Hens Mateo 36e

Uitslagen 17/9 – 18/9

Miniemen U9

18/09/2022 Merchtem (5 deeln): Dons Senne 2e, Van Sande Jens 3e, Van Cappellen Vic 4e, Van Biesen Hannes 5e

Miniemen U10

18/09/2022 MERCHTEM (6 deeln): Cassiman Damon 1e, Boeykens Ward 3e, Moons Gust 4e

Miniemen U11 – meisjes

18/09/2022 MERCHTEM (1 deeln): Hermans Lotte 1e

Miniemen U11 – jongens

18/09/2022 MERCHTEM (11 deeln): Vertonghen Jerome 5e, Mertens Cas 7e, Hermans Viktor 8e, Heymans Milan 10e

Miniemen U12 – meisjes

18/09/2022 MERCHTEM (1 deeln): Winnepenninckx Hanne 1e

Miniemen U12 – jongens

18/09/2022 MERCHTEM (14 deeln): De Mol Briek 7e, Heyvaert Rik 9e, Buelens Xander 10e, Daelemans Aksel 12e, Van Driessche Ricco 13e, Heyvaert Robin 14e

Aspiranten U13

18/09/2022 MERCHTEM (11 deeln): Drieghe Samuel 5e, Sahli Bilal 7e, Van Overloop Mathis 10e

Aspiranten U14 – meisjes

18/09/2022 MERCHTEM (1 deeln): Vertonghen Roxanne 1e

Aspiranten U14 – jongens

18/09/2022 MERCHTEM (23 deeln): Keppens Wout 4e, Tyberghein Abel 5e, Van Pottelberg Tyla 6e, Moens Zino 7e, Breukink Jens 9e, Vandermeersche Wannes 12e, De Backer Basil 14e, Meert Nolan 16e, Heyvaert Nest 17e, De Mol Arend 18e, Loncke Cisse 19e, Van Nieuwenhove Wout 22e, De Boeck Robbe 23e

Aspiranten U15 – meisjes

18/09/2022 MERCHTEM (2 deeln): Spinnoy Tika 1e, Eliano Marthe 2e

Aspiranten U15 – jongens

18/09/2022 MERCHTEM (17 deeln): Van den Berghe Dylan 1e, De Breucker Wout 5e, Maes Stan 6e, Buelens Maxim 8e, Vlasschaert Bas 10e, Hertoghs Jarne 12e, Peeters Josse 14e, Philips Mirko 15e

Nieuwelingen

17/09/2022 PITTEM (89 deeln): Hens Mateo 9e

Juniores

17/09/2022 SINT-ANTELINKS (61 deeln): Crabbe Tom 4e, Polspoel Arno 28e
18/09/2022 RAVELS (34 deeln): Crabbe Tom 5e
18/09/2022 HOESELT (51 deeln): Polspoel Arno 18e

 

Uitslagen 10/9 – 11/9

Miniemen U10

11/09/2022 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (20 deeln): Cassiman Damon 7e

Aspiranten U14

10/09/2022 OTTERGEM (38 deeln): Breukink Jens 29e, Vandermeersche Wannes 33e, Heyvaert Nest 35e, Van Nieuwenhove Wout 37e
11/09/2022 DEERLIJK (35 deeln): Moens Zino 10e
11/09/2022 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (36 deeln): De Mol Arend 34e

Aspiranten U15

10/09/2022 OTTERGEM (37 deeln): Van den Berghe Dylan 1e, De Breucker Wout 19e, Buelens Maxim 29e

Nieuwelingen

10/09/2022 KONTICH-WAARLOOS (46 deeln): De Roovere Lenn 15e, Hens Mateo 19e, De Neef Klaas 23e
11/09/2022 KONTICH-WAARLOOS (47 deeln): De Roovere Lenn 9e, Hens Mateo 12e, Cnudde Louis 29e
11/09/2022 MONTENAKEN-GINGELOM (77 deeln): Longin Cisse 23e

Juniores

11/09/2022 ZEMST-LAAR – IC BvB (130 deeln): Crabbe Tom 26, Polspoel Arno 36e, Van Thienen Tor 50e

U23 – Elites z/c

10/09/2022 NIEUWERKERKEN-WAAS – IC (115 deeln): Buys Jean 43e
11/09/2022 SCHOOT-TESSENDERLO (72 deeln): Dhaene Jarno 42e

Uitslagen 3/9 – 4/9

Miniemen U10

04/09/2022 HAALTERT – Tijdrijden (11 deeln): Cassiman Damon 6e
04/09/2022 HAALTERT – Wegrit (11 deeln): Cassiman Damon 9e

Aspiranten U13

03/09/2022 WETTEREN (12 deeln): Sahli Bilal 11e
04/09/2022 HAALTERT (26 deeln): Peytier Natan 26e

Aspiranten U14

04/09/2022 HAALTERT (41 deeln): Moens Zino 17e, De Backer Basil 21e, Breukink Jens 31e
04/09/2022 GISTEL (41 deeln): Van Pottelberg Tyla 5e, Meert Nolan 26e

Aspiranten U15

04/09/2022 HAALTERT (29 deeln): Van den Berghe Dylan 3e, Philips Mirko 26e
04/09/2022 GISTEL (41 deeln): Vanhoutte Mano 34e

Nieuwelingen

03/09/2022 ERPE (55 deeln): De Neef Klaas 14e, Hens Matteo 31e
03/09/2022 BOOISCHOT (62 deeln): De Roovere Lenn 11e
04/09/2022 VOLLEZELE (46 deeln): De Roovere Lenn 4e, Longin Cisse 20e
04/09/2022 AARTSELAAR (36 deeln): Hens Matteo 22e

Juniores

03/09/2022 ERPE (35 deeln): Crabbe Tom 4e
03/09/2022 KOOIGEM (57 deeln): Polspoel Arno 14e
04/09/2022 OPWIJK (74 deeln): Crabbe Tom 9e, Van Thienen Tor 14e, Steenackers Millo 16e, Polspoel Arno 18e, De Nys Ziggy 20e, Siebens Thor 24e, Christiaens Lander 36e, Vissers Kyano 45e

U23 – Elites Z/c

04/09/2022 DEINZE (90 deeln): Dhaene Jarno 66e

Uitslagen 9/8 – 15/8

Miniemen U10 – piste

09/08/2022 WILRIJK (4 deeln): Cassiman Damon 3e

Miniemen U10

13/08/2022 GREMBERGEN (9 deeln): Cassiman Damon 5e, Boeykens Ward 6e

Miniemen U11

13/08/2022 GREMBERGEN (15 deeln): Hermans Victor 13e

Miniemen U12 – meisjes

13/08/2022 GREMBERGEN (2 deeln): Winnepenninckx Hanne 1e

Aspiranten U14 – piste

09/08/2022 WILRIJK (8 deeln): Tyberghein Abel 4e, Van Pottelberg Tyla 7e

Aspiranten U14 – meisjes

14/08/2022 DENDERLEEUW – TT  BK (17 deeln): Vertongen Roxanne 9e
14/08/2022 DENDERLEEUW – wegrit BK (17 deeln): Vertongen Roxanne 1e

Aspiranten U14

13/08/2022 BEVEL-NIJLEN (16 deeln): Moens Zino 10e, Meert Nolan 11e
14/08/2022 DENDERLEEUW – TT BK (50 deeln): Tyberghein Abel 32e, Van Pottelberg Tyla 35
14/08/2022 DENDERLEEUW – wegrit BK (50 deeln): Tyberghein Abel 17e, Van Pottelberg Tyla 63e

Aspiranten U15 – meisjes

14/08/2022 DENDERLEEUW – BK TT (18 deeln): Spinnoy Tika 6e
14/08/2022 DENDERLEEUW – BK wegrit (18 deeln): Spinnoy Tika 10e

Aspiranten U15

13/08/2022 GREMBERGEN (20 deeln): Van den Berghe Dylan 1e, Maes Stan 7e

Nieuwelingen

15/08/2022 ROOSDAAL-PAMEL (58 deeln): Cnudde Louis 18e
15/08/2022 RUMST (57 deeln): Van Mulders Niels 34e

Juniores

10/08/2022 BEVEREN (70 deeln): Siebens Thor 27e
13/08/2022 ANGREAU-HONNELLES – IC BvB (124 deeln): Polspoel Arno 45e, Verspecht Londen 58e, Siebens Thor 76e
15/08/2022 ROOSDAAL-PAMEL (59 deeln): Polspoel Arno 16e, Steenackers Millo 27e, Christiaens Landers 34e, Crabbe Tom 41e
15/08/2022 RUMST (57 deeln): Siebens Thor 16e

U23 – Elites z/c

10/08/2022 BEERNEM (87 deeln): Buyens Augustijn 23e
15/08/2022 TIELT-WINGE (101 deeln): Jorissen Senne 34e, Buyens Augustijn 54e