Archief voor: Uitslagen renners 2021

Uitslagen 11/11 – 14/11

Miniemen U10 – veldrijden

13/11/2021 ZINGEM (5 deeln): Cassiman Damon 1e

Miniemen U12 – meisjes – veldrijden

11/11/2021 MALDEGEM (2 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e
14/11/2021 VORSELAAR (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 3e

Miniemen U12 – jongens – veldrijden 

11/11/2021 MALDEGEM (27 deeln): Daelemans Aksel 12e

Aspiranten U13 – veldrijden

11/11/2021 MALDEGEM (38 deeln): Aerts Andreas 24e
13/11/2021 ZINGEM (23 deeln): Aerts Andreas 7e
14/11/2021 VORSELAAR (26 deeln): Peytier Natan 25e

Aspiranten U14 – veldrijden

11/11/2021 MALDEGEM (44 deeln): Van Pottelberg Tyla 21e, Tyberghein Abel 27e
13/11/2021 ZINGEM (38 deeln): Van Pottelberg Tyla 6e, Braeckmans Jorne 28e

Aspiranten U15 – veldrijden

11/11/2021 MALDEGEM (55 deeln): Vlasschaert Bas 46e

U23 – veldrijden

13/11/2021 ARDOOIE (36 deeln): Sluydts Toon 11e, Govaerts Lennert 25e
14/11/2021 ZINGEM (41 deeln): Sluydts Toon 18e

Uitslagen 06/11 – 07/11

Miniemen U10

07/11/2021 ARDOOIE (5 deeln): Cassiman Damon 2e

Miniemen U12 – meisjes – veldrijden

06/11/2021 ARENDONK (2 deeln): Winnepenninckx Hanne 1e

Aspiranten U14 – veldrijden

06/11/2021 ARENDONK (30 deeln): Van Pottelbeg Tyla 5e, Tyberghein Abel 15e

Nieuwelingen – veldrijden

07/11/2021 RIJKEVORSEL – 2e jaars (71 deeln): Van Brabant Matthias 21e

Juniores – piste

07/11/2021 Gent (18 deeln): Crabbe Tom 9e

U23 – Elites z/c – veldrijden

06/11/2021 RIJKEVORSEL (70 deeln): Sluydts Toon 19e
07/11/2021 ARENDONK (45 deeln): Sluydts Toon 17e

Uitslagen 30/10 – 31/10

Miniemen U12 – meisjes – veldrijden

30/10/2021 NOSSEGEM (2 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e

Aspiranten U13 – veldrijden

30/10/2021 NOSSEGEM (28 deeln): Aerts Andreas 12e

Aspiranten U14 – veldrijden

30/10/2021 NOSSEGEM (50 deeln): Van Pottelberg Tyla 9e, Tyberghein Abel 19e, Keppens Wout 23e, Braeckmans Jorne 25e, Loncke Cisse 43e, De Backer Basil 48

Aspiranten U15 – veldrijden

30/10/2021 NOSSEGEM (31 deeln): Vlasschaert Bas 28e

U23 – Elites z/c – veldrijden

31/10/2021 NOSSEGEM (40 deeln): Sluydts Toon 10e, Goovaerts Lennert 21e

Uitslagen 23/10 – 24/10

Miniemen U12 – meisjes – veldrijden

24/10/2021 HERENTHOUT (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e

Aspiranten U13 – veldrijden

24/10/2021 HERENTHOUT (45 deeln): Aerts Andreas 23e

Aspiranten U14 – veldrijden

24/10/2021 HERENTHOUT – reeks 2 (26 deeln): Van Pottelberg Tyla 3e

Aspiranten U15 – veldrijden

24/10/2021 HERENTHOUT – reeks 2 (26 deeln): Vlasschaert Bas 22e

U23/Elites z/c – veldrijden

23/10/2021 HERENTHOUT (57 deeln): Sluydts Toon 16e

Uitslagen 16/10 – 17/10

Miniemen U9 – veldrijden

17/10/2021 MOERKERKE (7 deeln) Cassiman Damon 3e

Mniiemen U12 jongens – veldrijden

17/10/2021 MOERKERKE (28 deeln): Daelemans Aksel 18e

Miniemen U12 meisjes – veldrijden

17/10/2021 MOERKERKE (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e

Aspiranten U14 – veldrijden

17/10/2021 MOERKERKE (36 deeln): Tyberghein Abel 15e

Juniores

17/10/2021 DRIESLINTER (69 deeln): Dhaene Jarno 12e

Juniores – veldrijden

16/10/2021 MOERKERKE – 1ste jaars (35 deeln): Verreycken Jasper 20e

U23 – elites z/c – veldrijden

16/10/2021 MOERKERKE (52 deeln): Sluydts Toon 5e, De Groodt Kilian 42e
17/10/2021 HEUSDEN-ZOLDER (53 deeln): Sluydts Toon 9e