Archief voor: Uitslagen renners 2021

26/7 – 01/8

Miniemen U9

01/08/2021 Temse (17 deeln): Cassiman Damon 3e, Boeykens Ward 12e

Miniemen U10

01/08/2021 Temse (31 deeln): Hermans Viktor 30e

Miniemen U11 – meisjes

01/08/2021 Temse (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 3e

Miniemen U11 – jongens

01/08/2021 Temse (26 deeln): Aerts Andreas 16e, Vekeman Aeden 26e

Aspiranten U13

30/7/2021 Wuustwezel – ACT – TT (41 deeln): Van Pottelberg Tyla 8e, Braeckmans Jorne 12e, Tyberghein Abel 25e
31/7/2021 Merksplas – ACT – Rit 1 (41 deeln): Tyberghein Abel 15e, Van Pottelberg Tyla 17e, Braeckmans Jorne 20e

Aspiranten U15 – meisjes

30/7/2021 Wuustwezel – ACT – TT (10 deeln): Spinnoy Tika 7e
31/7/2021 Merksplas – ACT – Rit 1 (10 deeln): Spinnoy Tiika 7e

Aspiranten U14 – jongens

30/7/2021 Wuustwezel – ACT – TT (42 deeln): Vanhoutte Mano 39e, Hertoghs Jarne 41e
31/7/2021 Merksplas – ACT – Rit 1 (42 deeln): Hertoghs Jarne 39e
31/7/2021 Bellegem (22 deeln): Van den Berghe Dylan 6e

Aspiranten U15

30/7/2021 Wuustwezel – ACT – TT (66 deeln): Hermus Arthur 58e, Van Driessche Loris 65e, Uyttersprot Keith 66e
31/7/2021 Merskplas – ACT – Rit 1 (66 deeln): Hermus Arthur 60e, Uyttersprot Keith 64e
31/7/2021 Brakel (36 deeln): De Wit Robbe 19e

Nieuwelingen

29/7/2021 Westerlo-Voortkapel (61 deeln): Van den Troost Witse 17e
30/7/2021 Bambrugge (43 deeln): Longin Cisse 21e
31/7/2021 Beernem – 2de jaars (31 deeln): Franssens Ralph 21e
01/08/2021 Temse (51 deeln): Van den Troost Witse 4e, Crabbe Tom 5e, Vissers Kyano 10e, Steenackers Millo 22e, Verspecht Londen 29e, De Nys Ziggy 30e

Juniores

01/08/2021 Bierbeek (112 deeln): Kerkhofs Jonathan 36e
01/08/2021 Torhout (93 deeln): Verreycken Wannes 20e

U23 – Elites z/c

30/7/2021 Mazenzele-Opwijk (95 deeln): Sluydts Toon 40e
31/7/2021 Sinaai-Waas (94 deeln): Degreef Bert 67e
01/08/2021 Londerzeel (83 deeln): Sluydts Toon 8e, Buys Jean 49e

Uitslagen 19/7 – 25/7

Mniemen U9

21/7/2021 ANZEGEM (11 deeln): Cassiman Damon 4e

Miniemen U11 – meisjes

21/7/2021 ANZEGEM (6 deeln): Winnepenninckx Hanne 3e
25/7/2021 ZERKEGEM (5 deeln): Winnepenninckx Hanne 1e

Miniemen U11 – jongens

25/7/2021 LANDSKOUTER (20 deeln): Vekeman Aeden 18e

Aspiranten U13

21/7/2021 MAZENZELE-OPWIJK  – VK (49 deeln): Braeckmans Jorne 20e, Tyberghein Abel 22e, Van Pottelberg Tyla 31e
25/7/2021 LIERDE (29 deeln): Van Pottelberg Tyla 6e, Braeckmans Jorne 11e

Aspiranten U14 – meisjes

21/7/2021 MAZENZELE – OPWIJK – VK (6 deeln): Eliano Marthe 6e

Aspiranten U14 – jongens

25/7/2021 LIERDE (32 deeln): Van den Berghe Dylan 3e, De Bruecker Wout 30e

Aspiranten U15

21/7/2021 MAZENZELE-OPWIJK – VK (68 deeln): Hens Mateo 50e
25/7/2021 LIERDE (54 deeln): De Wit Robbe 40e, Van Driessche Loris 44e

Nieuwelingen

21/7/2021 NINOVE (32 deeln): Van den Troost Witse 7e
21/7/2021 LEDEGEM – 1ste jaars (52 deeln): Cnudde Louis 22e
21/7/2021 HULSHOUT (94 deeln): Crabbe Tom 6e, Verreycken Jasper 16e
25/7/2021 ZEPPEREN (53 deeln): Vissers Kyano 6e, Franssens Ralph 17e
25/7/2021 GEEL-STELEN (65 deeln): Van den Troost Witse 14e, De Nys Ziggy 19e
25/7/2021 LIEDEKERKE-PAMEL – 1ste jaars – BK (91 deeln): Longin CIsse 33e, Cnudde Louis 59e
25/7/2021 LIEDEKERKE-PAMEL – 2de jaars – BK (117 deeln): Crabbe Tom 15e, Verreycken Jasper 45e

Juniores

21/7/2021 LINTER – BvB (146 deeln): Van Hemelryck Mats 64e, Hacken Robbie 65e, Lauwers Tristan 69e, Verreycken Wannes 87e, Van den Broeck Andreas 94e, Kerkhofs Jonathan 95e
23/7/2021 NIEUWRODE – 3daagse Vermarc (deeln): Van den Broeck Andreas 27e, Verreycken Wannes 31e, Van Hemelryck Mats 42e, Buyens Augustijn 70e, Kerkhofs Jonathan 81e, Lauwers Tristan 93e
24/7/2021 LIEDEKERKE – 3daagse Vermarc (deeln): Van den Broeck Andreas 20e, Kerkhofs Jonathan 26e, Lauwers Tristan 52e, Van Hemelryck Mats 72e
25/7/2021 SCHOONDERBUKEN – 3daagse Vermarc (deeln): Van den Broeck Andreas 20e, Kerkhofs Jonathan 35e, Lauwers Tristan 69e
25/7/2021 MOERBEKE-WAAS (48 deeln): Hacken Robbie 30e

U23 – Elites z/c

21/7/2021 MERCHTEM (143 deeln): Sluydts Toon 31e, Degreef Bert 80e

Uitslagen 12/7 – 18/07

Miniemen U9

18/07/2021 MALDEGEM (4 deeln): Cassiman Damon 2e

Miniemen U10 – meisjes

18/07/2021 MALDEGEM (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 3e

Miniemen U11

18/07/2021 MALDEGEM (30 deeln): Aerts Andreas 9e

Aspiranten U13 – meisjes

18/07/2021 HALLE – PK (3 deeln): Vertongen Roxanne 3e

Aspiranten U13 – jongens

17/07/2021 KROMBEKE (15 deeln): De Backer Basil 6e
18/07/2021 HALLE – PK (27 deeln): Abel Tyberghein 9e
18/07/2021 MALDEGEM (27 deeln): Van Pottelberg Tyla 5e

Aspiranten U14 – meisjes

18/07/2021 HALLE – PK (6 deeln): Marthe Eliano 4e

Aspiranten U14 – jongens

17/07/2021 KROMBEKE (7 deeln): Hens Mateo 1e
18/07/2021 HALLE – PK (38 deeln): Vlasschaert Bas 19e, Remon Brent 36e

Aspiranten U15

18/07/2021 HALLE – PK (35 deeln): De Neef Klaas 26e, Van Driessche Loris 29e, Hermus Arhtur 32e

Nieuwelingen

12/07/2021 ZOLDER – PK TT 1ste jaars (14 deeln): Van Mulders Niels 9e
12/07/2021 ZOLDER – PK TT 2de jaars (15 deeln): Lauwers Tristan 5e, Van Hemelryck Mats 8e, Van den Broeck Andreas 10e, Van Mulders Ruben 12e
17/07/2021 KERNIEL (90 deeln): Verreycken Jasper 6e
18/07/2021 KRUISEM – 1ste jaars (75 deeln): De Roovere Len 34e, Van Mulders Niels 35e, Cnudde Louis 38e
18/07/2021 KRUISEM – 2de jaars (105 deeln): Crabbe Tom 40e, Verreycken Jasper 65e

Juniores

17/07/2021 KERNIEL (9 deeln): Dhaene Jarno 46e
18/07/2021 KRUISEM (114 deeln): Kerkhofs Jonathan 17e, Van den Broeck Andreas 22e, Verreycken Wannes 40e, Hacken Robbie 49e, Dhaene Jarno 52e, Lauwers Tristan 67e

Elites z/c – U23

12/07/2021 ZOLDER – PK TT (8 deeln): Degreef Bert 8e
18/07/2021 KERNIEL (121 deeln): Sluydts Toon 45e

Uitslagen 9/7 – 11/7

Miniemen U9

11/07/2021 MEULEBEKE (9 deeln): Cassiman Damon 3e

Miniemen U11 – meisjes

11/07/2021 BRECHT (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 3e

Aspiranten U13

10/07/2021 BRAKEL (33 deeln):  Braeckmans Jorne 12e, Huysmans Nolan 24e, De Backer Basil 33e

Aspiranten U14

10/07/2021 BRAKEL (41 deeln): Van den Berghe Dylan 5e, Vlasschaert Bas 30e
11/07/2021 BRECHT – reeks 1 (19 deeln): Brion Seppe 10e, De Bruecker Wout 11e
11/07/2021 BRECHT – reeks 2 (22 deeln): Vlasschaert Bas 19e, Hertoghs Jarne 22e

Aspiranten U15

10/07/2021 BRAKEL – reeks 2 (35 deeln): De Neef Klaas 27e, De Wit Robbe 31e, Van Driessche Loris 33e
11/07/2021 BRECHT – reeks 2 (30 deeln): Hens Mateo 9e

Nieuwelingen

09/07/2021 VLIERZELE (42 deeln): Verspecht Londen 21e, De Baerdemaeker Yorben 23e, Siebens Thor 33e
10/07/2021 SINT-ANTELINKS – 1ste jaars (58 deeln): Longin Cisse 14e
10/07/2021 SINT-ANTELINKS – 2de jaars (60 deeln): Vissers Kyano 31e

Juniores

10/07/2021 KONTICH – St. Martinusprijs (deeln): Kerkhofs Jonathan 22e, Van den Broeck Andreas 48e, Van Thienen Tor 82e
11/07/2021 KONTICH – St. Martinusprijs – tijdrit (deeln): Kerkhofs Jonathan 46e, Van den Broeck Andreas 60e, Van Thienen Tor 73e
11/07/2021 KONTICH – St. Martinusprijs – wegrit (deeln): Kerkhofs Jonathan 13e, Van Thienen Tor 49e, Van den Broeck Andreas 50e
11/07/2021 HEULTJE (82 deeln): Van Mulders Ruben 37e

Elites z/c – U23

10/07/2021 SINAAI-WAAS (83 deeln): Buys Jean 37e
11/07/2021 TIELT (102 deeln): Sluydts Toon 16e

 

Uitslagen 30/6 – 4/7

Miniemen U10

04/07/2021 AALBEKE (35 deeln): Daelemans Aksel 22e

Aspiranten U14

03/07/2021 ROZEBEKE (49 deeln): Van den Berghe Dylan 5e
04/07/2021 REKKEM (25 deeln): Meert Nolan 12e

Nieuwelingen 

30/6/2021 KUURNE – reeks 1 (62 deeln): Cnudde Louis 12e
02/07/2021 Merelbeke (64 deeln): Crabbe Tom 20e, Vissers Kyano 21e, De Roovere Lenn 33e
03/07/2021 BOGAARDEN (46 deeln): De Baerdemaeker Yorben 21e, Dierickx Ignace 23e, Roggeman Emiel 24e, Franssens Ralph 25e
04/07/2021 GEETBETS (56 deeln): Verreycken Jasper 7e
04/07/2021 BORLO PLOEGENTIJDRIT – BK (30 ploegen): 22e

Juniores

04/07/2021 BOGAARDEN (47 deeln): Roobaert Boaz 35e
04/07/2021 MERELBEKE (73 deeln): Kerkhofs Jonathan 2e, Van den Broeck Andreas 11e, Buyens Augustijn 16e, Verreycken Wannes 38e, Hacken Robbie 44e
04/07/2021 BORLO PLOEGENTIJDRIT – BK (22 ploegen): 19e

U23 – Elites Z/C

04/07/2021 MOORSLEDE (26 deeln): :Spittael Jenne 76 deeln)
04/07/2021 NIEUWRODE (119 deeln): Sluydts Toon 38e