Archief voor: Uitslagen renners 2021

Uitslagen 9/10 – 10/10

Miniemen U10 – veldrijden

9/10/2021 HAMME (14 deeln): Cassiman Damon 8e

Miniemen U12 – meisjes – veldrijden

9/10/2021 HAMME (1 deeln): Winnepenninckx Hanne

Miniemen U12 – jongens – veldrijden

10/10/2021 KONTICH (21 deeln): Daelemans Aksel 6e

Aspiranten U13 – veldrijden

9/10/2021 HAMME (49 deeln): Aerts Andreas 21e

Aspiranten U14

10/10/2021 VELDEGEM (25 deeln): Van den Berghe Dylan 2e

Aspiranten U14 – veldrijden

9/10/2021 HAMME (53 deeln): Van Pottelbergh Tyla 16e, Braeckmans Jorne 26e

Aspiranten U15 – veldrijden

10/10/2021 KONTICH (22 deeln): Verlinden Jens 20e

Nieuwelingen

9/10/2021 WOLVERTEM (71 deeln): Verreycken Jasper 11e, Steenackers Millo 17e, Van den Troost Witse 20e, Longin Cisse 24e, Vissers Kyano 29e, De Nys Ziggy 33e, De Roovere Lenn 34e, Van Mulders Niels 37e, Ring Arnaud 42e, Verspecht Londen 43e, Dixon Owen 60e
10/10/2021 AFFLIGEM (108 deeln): Van den Troost Witse 30e, De Nys Ziggy 45e

Juniores

9/10/2021 WOLVERTEM (81 deeln): Kerkhofs Jonathan 6e, Van den Broeck Andreas 10e, Buyens Augustijn 14e, Verreycken Wannes 24e, Van Hemelryck Mats 25e, Dhaene Jarno 32e, Lander 40e, Van Thienen Tor 50e, Van Mulders Ruben 61e, Vereecken Arne 69e, Roobaert Boaz 70e, Bockstaele Nathan 73e

Uitslagen 2/10 – 3/110

Miniemen U10 – veldrijden

02/10/2021 BAAL (11 deeln): Cassiman Damon 10e

Miniemen U12 – veldrijden meisjes

02/10/2021 BAAL (2 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e

Miniemen U12 – veldrijden jongens

02/10/2021 BAAL (34 deeln): Daelemans Aksel 15e

Aspiranten U13 – veldrijden

02/10/2021 BAAL (33 deeln): Aerts Andreas 8e

Aspiranten U14 – veldrijden

02/10/2021 BAAL (46 deeln): Van Pottelberg Tyla 12e, Tyberghein Abel 15e

Aspiranten U14 – meisjes

03/10/2021 LEEUWERGEM (1 deeln): Spinnoy Tika 1e

Aspiranten U14 – jongens

03/10/2021 LEEUWERGEM (13 deeln): Van den Berghe Dylan 3e

Aspiranten U15

03/10/2021 PITTEM (25 deeln): Hens Mateo 2e
03/10/2021 LUBBEEL (21 deeln): De Neef Klaas 9e

Nieuwelingen

02/10/2021 BERLARE (53 deeln): Crabbe Tom 4e, De Roovere Lenn 7e, Longin Cisse 30e
03/10/2021 RUMST (46 deeln): Ring Arnaud 21e
03/10/2021 TIELT – Keizer der NIeuwelingen (109 deeln): Vissers Kyano 29e

Juniores

02/10/2021 ZWEVEGEM – HEESTERT (43 deeln): Buyens Augustijn 13e
02/10/2021 STER VAN ZUID-LIMBURG (deeln): Van Hemelryck Mats 55e, Van den Broeck Andreas 103e
03/10/2021 AARTSELAAR (23 deeln): Dhaene Jarno 13e

Elites z/c – U23

02/10/2021 TIENEN (110 deeln): Degreef Bert 77e
03/10/2021 NIEUWRODE (65 deeln): Van den Abbeel Tibo 40e

U23 – veldrijden

03/10/2021 KASTERLEE (50 deeln): Sluydts Toon 7e

Elites z/c – veldrijden

03/10/2021 KASTERLEE (33 deeln): De Groodt Killian 21e

Uitslagen 18/9 – 19/9

Miniemen U9

19/09/2021 MERCHTEM (6 deeln): Cassiman Damon 2e, Hens Mateo 4e, Boeykens Ward 5

Miniemen U10 – meisjes

19/09/2021 MERCHTEM (1 deeln): Winnepenninckx Hanne 1e

Miniemen U10

19/09/2021 MERCHTEM (15 deeln): Hermans Viktor 10e, Vertonghen Jerome 11e, Heymans Milan 12e, De Backer Cédric 13e, Gladiné Staf 14e, Willems Xander 15e

Miniemen U11

19/09/2021 MERCHTEM (18 deeln): Heyvaert Rik 12e, Daelemans Aksel 14e, Van den Eynde MIchiel 15e, Vanhoutte Jona Lou 18e

Miniemen U12

19/09/2021 MERCHTEM (22 deeln): Aerts Andreas 7e, Drieghe Samuel 15e, Sahli Bilal 18e

Aspiranten U13 – meisjes

19/09/2021 MERCHTEM (2 deeln): Vertongen Roxanne 2e

Aspiranten U13

19/09/2021 MERCHTEM (16 deeln): Tyberghein Abel 1e, Van Pottelberg Tyla 2e, Braeckmans Jorne 4e, Loncke Cisse 7e, Franssens Tiebe 11e, Meert Nolan 12e, De Backer Basil 13e, Van Cauteren Thomas 15e, Vandermeersch Wannes 16e

Aspiranten U14 – meisjes

19/09/2021 MERCHTEM (5 deeln): Spinnoy Tika 2e, Van LIer Noa 4e, Eliano Marthe 5e

Aspiranten U14

19/09/2021 MERCHTEM (23 deeln): Brion Seppe 6e, Van den Berghe Dylan 8e, Vlasschaert Bas 11e, De Breucker Wout 12e, Van Gucht Wout 15e, Hertoghs Jarne 19e, Verlinden Jens 21e, Vanhoutte Mano 22e

Aspiranten U15

19/09/2021 MERCHTEM (19 deeln): De Neef Klaas 3e, Hens Mateo 7e, De Wit Robbe 14e, Verspecht Danté 15e, Hermus Arthur 17e, Van Audenhove Len 18e

Nieuwelingen

18/09/2021 KLEIN-SINAAI (47 deeln): De Nys Ziggy 8e, Van den Troost Witse 11e, De Roovere Lenn 13e, Siebens Thor 19e, Verspecht Londen 20e, Ring Arnaud 27e
19/09/2021 DENTERGEM (84 deeln): De Nys Ziggy 63e
19/09/2021 MEERLE (53 deeln): Vissers Kyano 8e

Juniores

18/09/2021 SINT-ANTELINKS (57 deeln): Kerkhofs Jonathan 3e, Van Thienen Tor 20e, Verreycken Wannes 25e, Buyens Augustijn 30e, Van Hemelryck Mats 44e, Bockstaele Nathan 47e
19/09/2021 REET (29 deeln): Van den Broeck Andreas 2e, Dhaene Jarno 8e, Kerkhofs Jonathan 12e
19/09/2021 MESEN (31 deeln): Van Hemelryck Mats 6e

U23 – Elites z/c – veldrijden

18/09/2021 KNESSELARE (35 deeln): Sluydts Toon 8e, De Groodt Killian 13e
19/09/2021 FORT-KONINGSHOOIKT (40 deeln): Sluydts Toon 8e

WKNWB op het podium!!!

2e PLAATS

Miniemen U11 – meisjes: Winnepenninckx Hanne te Budingen-Zoutleeuw
Aspiranten U14: Van den Berghe Dylan te Drongen

3e PLAATS

Miniemen U9: Cassiman Damon te Budingen-Zoutleeuw
Aspiranten U14 – meisjes: Eliano Marthe te Ottergem

Uitslagen

Uitslagen 11/9 – 12/9

Miniemen U9

12/09/2021 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (14 deeln): Cassiman Damon 3e

Miniemen U11 – meisjes

12/09/2021 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e

Aspiranten U13 – MTB

11/09/2021 DESSEL (28 deeln): Tyberghein Abel 18e

Aspiranten U14 – meisjes

11/09/2021 OTTERGEM (4 deeln): Eliano Marthe 3e

Aspiranten U14 

11/09/2021 OTTERGEM (25 deeln): Brion Seppe 12e, De Bruecker Wout 20e
12/09/2021 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (23 deeln) Hertoghs Jarne 20e
12/09/2021 DRONGEN (18 deeln): Van den Berghe Dylan 2e

Aspiranten U15

11/09/2021 OTTERGEM (38 deeln): De Neef Klaas 13e, Verspecht Danté 17e, Van Driessche Loris 31e

Nieuwelingen

11/09/2021 KONTICH-WAARLOOS (28 deeln): De Nys Ziggy 4e, Ring Arnaud 15e
11/09/2021 ROTSELAAR – IC (deeln): Crabbe Tom 27, Van den Troost Witse 52e, Vissers Kyano 73e, Van Mulders Niels 85e, Longin Cisse 90e
11/09/2021 BURST – eerstejaars (34 deeln): De Roovere Lenn 12e
11/09/2021 BURST – tweedejaars (27 deeln): Roggeman Emiel 17e
12/09/2021 KONTICH (59 deeln): Deroovere Lenn 21e, De Nys Ziggy 23e, Siebens Thor 33e, Verspecht Londen 36e
12/09/2021 NIEUWRODE – IC (deeln): Crabbe Tom 40e, Van den Troost Witse 49e, Vissers Kyano 60e, Longin Cisse 83e, Van Mulders Niels 85e

Juniores

11/09/2021 NEERWINDEN (55 deeln): Van Hemelryck Mats 18e, Verreycken Wannes 23e, Lauwers Tristan 39e, Buyens Augustijn 40e
12/09/2021 VURSTE (80 deeln): Verreycken Wannes 25e

Juniores – veldrijden

11/09/2021 LOKEREN(69 deeln): Verreycken Jasper 34e

U23 – Elites z/c

12/09/2021 WIEKEVORST (68 deeln): Sluydts Toon 6e