Archief voor: Uitslagen renners 2021

Uitslagen 29/12 – 2/2

Juniores – piste

29/12/2021 GENT – BK 1000 m (18 deeln): Crabbe Tom 8e, Van den Troost Witse 17e
29/12/2021 GENT – BK scratch (18 deeln): Crabbe Tom 10e
02/01/2022 GENT – BK sprint (17 deeln): Crabbe Tom 9e
02/01/2022 GENT – BK individuele achtervolging (14 deeln): Crabbe Tom 13e
02/012022 GENT – BK ploegenachtervolging (deeln): Crabbe Tom 8e

U23 – Elites z/c – veldrijden

30/12/2021 LOENHOUT (80 deeln): Sluydts Toon 39e

Uitslagen 25/12 -26/12

Miniemen U9 – veldrijden

GENK (21 deeln): Cassiman Damon 7e

Miniemen U12 meisjes – veldrijden

GENK (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e

Aspiranten U14 – veldrijden

GENK (57 deeln): Van Pottelberg Tyla 17e, Meert Nolan 45e

Junioren – piste

GENT – BK omnium + temporace (23 deeln): Crabbe Tom 12e, Van den Troost Witse 22e

Uitslagen 18/12 – 19/12

Miniemen U12 – meisjes veldrijden

18/12/2021 VARSENARE (4 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e

Miniemen U12 – jongens veldrijden

18/12/2021 VARSENARE (21 deeln): Daelemans Aksel 10e

Aspiranten U14 

18/12/2021 VARSENARE (21 deeln): Van Pottelberg Tyla 3e, Tyberghein Abel 13e, De Backer Basil 20e

Juniores- piste

19/12/2012 GENT (21 deeln): Crabbe Tom 12e

Uitslagen 28/11 – 29/11

Miniemen U12 – veldrijden

28/11/2021 SINT-TRUIDEN (35 deeln): Daelemans Aksel 26e

Aspiranten U13 – veldrijden

28/11/2021 HAMME – BK (39 deeln): Aerts Andreas 23e
28/11/2021 SINT-TRUIDEN (20 deeln): Peytier Nathan

Aspiranten U14 – veldrijden

28/11/2021 HAMME – BK (49 deeln): Van Pottelberg Tyla 4e, Tyberghein Abel 28e

Juniores – veldrijden

28/11/2021 SINT-TRUIDEN (30 deeln): De Nys Ziggy 25e

Juniores – piste

28/11/2021 GENT (19 deeln): Crabbe Tom 9e, Van den Troost Witse 11e

 

Uitslagen 20/11 – 21/11

Miniemen U10 – veldrijden

21/11/2021 BOORTMEERBEEK (14 deeln): Cassiman Damon 3e,

Miniemen U12 – veldrijden

20/11/2021 DIEPENBEEK (20 deeln): Daelemans Aksel 13e

Miniemen U12 – veldrijden meisjes

21/11/2021 BOORTMEERBEEK (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 1e

Aspiranten U13 -veldrijden

21/11/2021 BOORTMEERBEEK – PK (26 deeln): Aerts Andreas 8e

Aspiranten U14 – veldrijden

21/11/2021 BOORTMEERBEEK – PK (31 deeln): Van Pottelberg Tyla 4e, De Backer Basil 31

U23 / Elites z/c – veldrijden

20/11/2021 BOORTMEERBEEK – HEVER PK (46 deeln): Sluydts Toon 6e, De Groodt Killian 23e, Govaerts Lennert 25e
21/11/2021 DIEPENBEEK (27 deeln): Sluydts Toon 8e