Archief voor: Uitslagen renners 2020

Uitslagen 10/10 -11/10

Miniemen U10 – piste

10/10/2020 AFFLIGEM (10 deeln): Daelemans Aksel 7e

Aspiranten U13

11/10/2020 SINT-GHISLAIN – BK Tijdrijden (38 deeln): Van den Berghe Dylan 19
11/10/2020 SINT-GHISLAIN – BK Weg (38 deeln): Van den Berghe Dylan 8e

Aspiranten U14

11/10/2020 SINT-GHISLAIN – BK Tijdrijden (55 deeln): Hens Mateo 20e, Huych Lenn 53e
11/10/2020 SINT-GHISLAIN – BK Weg (55 deeln): Huych Lenn 32e, Hens Mateo 40e

Aspiranten U15

11/10/2020 SINT-GHISLAIN – BK Weg (78 deeln): Huysmans Nolan 4e

Nieuwelingen

11/10/2020 ALKEN (51 deeln): Vissers Kyano 13e
11/10/2020 AFFLIGEM – BK eerstejaars (104 deeln): Crabbe Tom 7e, De Nys Ziggy 58e
11/10/2020 AFFLIGEM – BK tweedejaars (111 deeln): Van Thienen Tor 42e

Nieuwelingen – piste

10/10/2020 AFFLIGEM (2 deeln): Nobels Ridley 1e

 

 

Uitslagen 3/10 – 4/10

Miniemen U10

4/10/2020 GLABBEEK (12 deeln): Daelemans Aksel 6e

Miniemen U12

4/10/2020 GLABBEEK (21 deeln): Tyberghein Abel 3e
4/10/2020 BRAKEL (26 deeln): De Backer Basil 20e

Aspiranten U13

4/10/2020 BELLEGEM (18 deeln): Van den Berghe Dylan 3e

Aspiranten U13 – veldrijden

3/10/2020 BAAL (50 deeln): Van Pottelberg Tyla 15e

Aspiranten U14

3/10/2020 RIJKEVORSEL (15 deeln): Hens Mateo 3e
4/10/2020 GLABBEEK (28 deeln): Huych Lenn 5e

Aspiranten U14 – veldrijden

3/10/2020 BAAL (49 deeln): Brion Seppe 25e, Roelandt Branco 47e

Aspiranten U15

4/10/2020 GLABBEEK (43 deeln): Longin Cisse 14e, De Roovere Lenn 18e, Van Mulders Niels 25e
4/10/2020 BELLEGEM (41 deeln): Huysmans Nolan 1e

Nieuwelingen

3/10/2020 RIJKEVORSEL – eerstejaars (65 deeln): De Nys Ziggy 11e, Vissers Kyano 35e
3/10/2020 OOSTROZEBEKE (85 deeln): Van Thienen Tor 14e, Van Hemelryck Mats 44e
4/10/2020 NIEUWRODE (90 deeln): Crabbe Tom 7e, Van Thienen Tor 32e, Van den Troost Witse 52e

U23 – veldrijden

4/10/2020 KASTERLEE (60 deeln): Sluydts Toon 31e

Uitslagen 26/9 – 27/9

Miniemen U12

27/09/2020 TONGEREN (32 deeln): Tyberghein Abel 20e

Aspiranten U13

27/09/2020 TONGEREN (35 deeln): Van den Berghe Dylan 12e

Aspiranten U14

27/09/2020 LANGEMARK (32 deeln): Huych Lenn 6e, Hens Mateo 11e

Aspiranten U15

27/09/2020 LANGEMARK (28 deeln): Van Mulders Niels 24e

Nieuwelingen

27/09/2020 LICHTERVELDE (87 deeln): Aelvoet Senne 20e, Van Hemelryck Mats 46e, De Nys Ziggy 65e

Juniores

26/09/2020 LICHTERVELDE (100 deeln): Sluydts Toon 40e
27/09/2020 ZOLDER (130 deeln): Sluydts Toon 32e, Steenackers Luka 43e, Kerkhofs Jonathan 47e, Van den Broeck Andreas 57e, Buyens Augustijn 83e, Van den Abbeele Tibo 84e, Dhaene Jarno 102e, Van Mulders Ruben 104e

Elites z/c – U23

27/09/2020 ZOLDER (104 deeln): De Greef Bert 57e

Uitslagen 19/09 – 20/09

Miniemen U10

20/09/2020 MALDEGEM – wegrit (19 deeln): Daelemans Aksel 8e
20/09/2020 MALDEGEM – tijdrit (19 deeln): Daelemans Aksel 5e

Miniemen U11

20/09/2020 MALDEGEM – wegrit (18 deeln): Aerts Andreas 16e
20/09/2020 MALDEGEM – tijdrit (18 deeln): Aerts Andreas 8e

Miniemen U12

20/09/2020 WIELSBEKE (26 deeln): Van Pottelberg Tyla 6e, Braeckmans Jorne 17e, Tyberghein Abel 22e, Longin Cisse 24e

Aspiranten U13

20/09/2020 WIELSBEKE (30 deeln): Van den Berghe Dylan 3e

Aspiranten U14

20/09/2020 WIELSBEKE (47 deeln): Huych Lenn 6e
20/09/2020 MALDEGEM – reeks 2 (21 deeln): Hens Mateo 3e

Aspiranten U15

20/09/2020 MALDEGEM – reeks 2 (27 deeln): Longin Cisse 9e, Van Mulders NIels 19e, De Roovere Lenn 20e

Nieuwelingen – veldrijden

19/09/2020 VORSELAAR – tweedejaars (73 deeln): Verreycken Jasper 33e

U23 – veldrijden

19/09/2020 VORSELAAR (66 deeln): Sluydts Toon 25e

Uitslagen 12/9 – 13/9

Miniemen U10

13/9/2020 DEERLIJK (34 deeln): Daelemans Aksel 7e

Miniemen U11

13/9/2020 DEERLIJK (22 deeln): Aerts Andreas 17e

Miniemen U12

13/9/2020 DEERLIJK – reeks 1 (30 deeln): Braeckmans Jorne 6e
13/9/2020 DEERLIJK – reeks 2 (31 deeln): Tyberghein Abel 11e, Van Pottelberg Tyla 12e

Aspiranten U13

13/9/2020 DEERLIJK – reeks 2 (32 deeln): Van den Berghe Dylan 8e, Kenaiti Janis 28e

Aspiranten U14

13/9/2020 DEERLIJK – reeks 2 (39 deeln): Huych Lenn 4e

Aspiranten U15

13/9/2020 DEERLIJK – reeks 2 (41 deeln): Cnudde Louis 17e

Nieuwelingen

12/9/2020 HEULTJE-WESTERLO (107 deeln): Van Hemelryck Mats 68e
13/9/2020 DENTERGEM – 1ste jaars (104 deeln): Crabbe Tom 12e, De Nys Ziggy 50e
13/9/2020 DENTERGEM – 2de jaars (107 deeln): Van Thienen Tor 19e

Nieuwelingen – veldrijden

13/9/2020 HERENTALS (69 deeln): Verreycken Jasper 26e

Juniores

12/9/2020 HEULTJE-WESTERLO (134 deeln): Van den Broeck Andreas 31e
13/9/2020 LOMMEL (119 deeln): Steenackers Luka 28e
13/9/2020 OUTRYVE (132 deeln): Buyens Augustijn 71e

U23 – veldrijden

13/09/2020 HERENTALS (49 deeln): Sluydts Toon 17e