Archief voor: Uitslagen renners 2019

Uitslagen 14/09 – 15/09

Miniemen U9

15/09/2019 MERCHTEM – wegrit (10 deeln): Daelemans Aksel 5e, Van Waeyenbergh Roman 8e, Derradj Souffiane 9e, Van den Eynde Michiel 10e
15/09/2019 MERCHTEM – tijdrit (10 deeln): Daelemans Aksel 4e, Van Waeyenbergh Roman 7e, Derradj Souffian 9e, Van den Eynde Michiel 10e

Miniemen U10

15/09/2019 MERCHTEM – tijdrit (10 deeln): Drieghe Samuel 2e, Coussement Tuur 7e, Zago Chloë 8e, Robeyns Rune 10e
15/09/2019 MERCHTEM – wegrit (10 deeln): Drieghe Samuel 4e, Coussement Tuur 5e, Robeyns Rune 6e, Zago Chloë 8e

Miniemen U11

15/09/2019 MERCHTEM – tijdrit (25 deeln): Braeckmans Jorne 3e, Van Pottelberg Tyla 4e, Tyberghein Abel 5e, Franssens Tiebe 7e, Heyvaert Nest 19e, Fauvart Daan 20e, Blommaerts Tibe 21e, De Backer Basile 22e, Derradj Mohammed 23e, Tanssens Witse 24e, Vlamynck Lore 25e
15/09/2019 MERCHTEM – wegrit (25 deeln): Tyberghein Abel 4e, Van Pottelberg Tyla 6e, Braeckmans Jorne 8e, Blommaerts Thibe 17e, Franssens Tiebe 18e, Fauvart Daan 20e, Heyvaert Nest 21e, Derradj Mohammed 22e, Tansens Witse 23e, De Backer Basil 24e, Vlamijnck Lore 25e

Miniemen U12

15/09/2019 MERCHTEM – tijdrit (19 deeln): Van den Berghe Dylan 1e, Van Gucht Wout 5e, Brion Seppe 10e, Roelandt Branco 15e, Nieuborg Glen 16e, Devooght Kobe 17e, Peeters Josse 18e, Van Lier Noa 19e
15/09/2019 MERCHTEM – wegrit (19 deeln): Van den Berghe Dylan 3e, Brion Seppe 13e, Van Gucht Wout 14e, Devooght Kobe 15e,  Nieuborg Glenn 16e, Roelandt Branco 17e, Peeters Josse 18e, Van Lier Noa 19e

Aspiranten U13

15/09/2019 MERCHTEM (29 deeln): Huych Lenn 3e, Hens Mateo 5e, Van Driessche Loris 20e, Hermus Arthur 21e, Schepens Yorbe 22e, Van Audenhove Len 23e, De Gols Finne 27e, De Neef Klaas 28e

Aspiranten U14

15/09/2019 MERCHTEM (22 deeln): Huysmans Nolan 1e, Longin Cisse 6e, Cnudde Louis 10e, Bosmans Milo 11e, De Roovere Lenn 12e, Van den Bossche Mon 14e, Van Mulders Niels 15e, Sluydts Pieter 17e, Van der Heyden Thiago 18e, Van Cante Rob 19e, De Doncker Jarre 20e, Vanhaelewyck Achilles 22e

Aspiranten U15

15/09/2019 MERCHTEM (45 deeln): Crabbe Tom 4e, Siebens Thor 7e, De Nys Ziggy 8e, Peetermans Jens 10e, Smet Jelle 12e, Van den Troost Witse 13e, Steenackers Millo 28e, Nobels Ridley 29e, Sanders Simon 35e, Muyshondt Milan 36e, Vissers Kyano 37e, Franssens Ralph 38e, De Cock Silven 39e, Verminnen Yarne 43e

Nieuwelingen

14/09/2019 BRAKEL (70 deeln): De Nys Rune 6e
15/09/2019 KOZEN (55 deeln): De Valck Fausto 19e
15/09/2019 POEKE (49 deeln): Van den Broeck Andreas 7e

Nieuwelingen – veldrijden

14/09/2019 VORSELAAR – 2de jaars (54 deeln): Van Hemelryck Mats 45e

Juniores

14/09/2019 SINT-ANTELINKS (97 deeln): Steenackers Luka 28e, De Boeck Anton 37e, Van den Abbeel Tibo 57e
14/09/2019 SINT-DENIJS (59 deeln): Muyshondt Nils 32e
15/09/2019: RAVELS (74 deeln): Raymackers Pieter-Jan 6e

Juniores – veldrijden

14/09/2019 VORSELAAR (78 deeln): Sluydts Toon 24e

Uitslagen 7/9 – 8/9

Miniemen U12

07/09/2019 HEPPEN-LEOPOLDSBURG (13 deeln): Van den Berghe Dylan 2e

Aspiranten U13

07/09/2019 OTTERGEM (24 deeln) Hens Mateo 4e
08/09/2019 WORTEGEM (15 deeln): Huych Lenn 3e

Aspiranten U14

08/09/2019 BUDINGEN (19deeln): Huysmans Nolan 1e
08/09/2019 WORTEGEM (22 deeln): Longin Cisse 15e, Cnudde Louis 17e, Van den Bossche Mon 21e

Aspiranten U15

07/09/2019 OTTERGEM (21 deeln): Smet Jelle 4e
08/09/2019 BUDINGEN (25 deeln): Siebens Thor 4e, De Nys Ziggy 6e
08/09/2019 WORTEGEM (21 deeln): Crabbe Tom 9e

Nieuwelingen

07/09/2019 BOOISCHOT (41 deeln): De Nys Rune 1e
07/09/2019 KONTICH (34 deeln): Van den Broeck Andreas 3e, Verreycken Wannes 24e
08/09/2019 KONTICH (37 deeln): Van den Broeck Andreas 6e Eindklassement 2-daagse: 1e
08/09/2019 KUURNE (32 deeln): De Nys Rune 1e

Nieuwelingen – veldrijden

07/09/2019 STEENHUFFEL – nieuwelingen 1ste jaars (17 deeln): Peetermans Jens 9e
07/09/2019 STEENHUFFEL – nieuwelingen 2e jaars (20 deeln): Van Hemelryck Mats 13e

Juniores

07/09/2019 LOCHRISTI (53 deeln): Raymackers Pieter-Jan 22e
08/09/2019 ZEMST – IC (140 deeln): Steenackers Luka 69e

Juniores – veldrijden

07/09/2019 STEENHUFFEL (36 deeln): Sluydts Toon 13e

Elites z/c – U23 – veldrijden

07/09/2019 STEENHUFFEL (46 deeln): De Groodt Killian 13e

Uitslagen 27/08 – 1/09

Mniemen U9

01/09/2019 LOMMEL (5 deeln): Daelemans Aksel 5e

Miniemen U11

01/09/2019 GISTEL (deeln): Van Pottelberg Tyla 3e, Braeckmans Jorne 19e

Aspiranten U13

31/08/2019 WETTEREN (25 deeln): Schepens Yorbe 16e
01/09/2019 GISTEL (34 deeln): Hens Mateo 2e

Aspiranten U15

31/08/2019 WETTEREN (46 deeln): Crabbe Tom 5e, Smet Jelle 14e, Nobels Ridley 40e
01/09/2019 GISTEL (45 deeln): Siebens Thor 4e, De Nys Ziggy 9e, Van den Troost Witse 14e, Steenackers Millo 35e

Aspiranten U15 – piste 

27/08/2019 AFFLIGEM (15 deeln): Huegaerts Ludovic 14e, Vissers Kyano 15e

Nieuwelingen

01/09/2019 VOLLEZELE (33 deeln): Kerkhofs Jonathan 9e
01/09/2019 ZULTE (51 deeln): Korte Stef 19e

Nieuwelingen – piste

27/08/2019 AFFLIGEM (10 deeln): Van Mulders Ruben 7e, Buyens Augustijn 8e

Juniores

31/08/2019 ERPE (111 deeln): Steenackers Luka 22e
01/09/2019 MOLENBEEK-WERSBEEK (92 deeln): Vandenbranden Noah 3e, Raymackers Pieter-Jan 52e

Juniores – piste

27/08/2019 AFFLIGEM (10 deeln): Steenackers Luka 3e, Muyshondt Nils 6e

Uitslagen 19/8 – 25/8

Miniemen U9

25/08/2019 RUMST – wegrit (11 deeln): Daelemans Axel 10e
25/08/2019 RUMST – proeven (11 deeln): Daelemans Axel 8e

Miniemen U12

25/08/2019 RUMST – wegrit (18 deeln): Van den Berghe Dylan 1e
25/08/2019 RUMST – proeven (18 deeln): Van den Berghe Dylan 11e

Aspiranten U13

25/08/2019 FERNELMONT – BK TT (40 deeln): Huych Lenn 28e
25/08/2019 FERNELMONT – BK weg (40 deeln): Huych Lenn 11e
25/08/2019 RUMST (29 deeln): Hens Mateo 2e

Aspiranten U14

25/08/2019 FERNELMONT – BK TT (59 deeln): Huysmans Nolan 1e, Cnudde Louis 30e
25/08/2019 FERNELMONT – BK weg (59 deeln): Huysmans Nolan 1e, Cnudde Louis 34e

Aspiranten U15

25/08/2019 OOIKE (18 deeln): Nobels Ridley 4e, Huegaerts Ludovic 15e
25/08/2019 RUMST (39 deeln): Smet Jelle 11e; Peetermans Jens 15e, Steenackers Millo 26e
25/08/2019 FERNELMONT BK – weg (75 deeln): Crabbe Tom 22e, De Nys Ziggy 40e, Van den Troost Witse 47e, Siebens Thor 52e

Nieuwelingen

23/08/2019 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR – RIT 1 (112 deeln): Kerkhofs Jonathan 34e, Van den Broeck Andreas 44e, Verreycken Wannes 48e, De Nys Rune 56e, De Valck Fausto 68e
24/08/2019 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR – RIT 2 (112 deeln): Van den Broeck Andreas 31e, De Nys Rune 43e, Verrecyken Wannes 47e, De Valck Fausto 60e, Kerkhofs Jonathan 76e
25/08/2019 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR – RIT 3 (110 deeln): Van den Broeck Andreas 15e; Kerkhofs Jonathan 29e, De Valck Fausto 32e, De Nys Rune 58e, Verreycken Wannes 65e
26/08/2019 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR – RIT 4 (90 deeln): Kerkhofs Jonathan 21e, De Nys Rune 26e, De Valck Fausto 43e, Verreycken Wannes 48e, Van den Broeck Andreas 50e

Juniores

20/08/2019 WAASMUNSTER (39 deeln): Vandenbranden Noah 1e
24/08/2019 PUURS (67 deeln): Steenackers Luka 8e, Sluydts Toon 24e
26/08/2019 WOUBRECHTEGEM (39 deeln): Muyshondt Nils 24e, Van den Abbeel Tibo 29e

Uitslagen 5/08 – 11/08

Miniemen U9

11/08/2019 MERCHTEM – wegrit (11 deeln): Van Waeyenbergh Roman 8e, Van den Eynde Michiel 10e
11/08/2019 MERCHTEM – tijdrit (11 deeln): Van Waeyenbergh Roman 9e, Van den Eynde Michiel 10e

Miniemen U10

11/08/2019 MERCHTEM – wegrit (11 deeln): Brusselmans Iljo 6e, Vandamme Gust 8e, Coussement Tuur 11e
11/08/2019 MERCHTEM – tijdrit (11 deeln): Brusselmans Iljo 6e, Vandamme Gust 8e, Coussement Tuur 9e,

Miniemen U11

11/08/2019 MERCHTEM – wegrit (18 deeln): Van Pottelberg Tyla 2e, Tyberghein Abel 7e, Franssens Tiebe 9e, Heyvaert Nest 15e, Blommaerts Thibe 16e, Loncke Cisse 17e
11/08/2019 MERCHTEM – tijdrit (18 deeln): Van Pottelberg Tyla 1e, Tyberghein Abel 4e, Franssens Tiebe 8e, Heyvaert Nest 10e, Blommaerts Thibe 15e, Loncke Cisse 18e

Miniemen U12

11/08/2019 MERCHTEM – wegrit (23 deeln): Van den Berghe Dylan 4e, Schoonjans Lars 16e, Roelandt Branco 17e, Vanderperren Tobias 18e, Goubert Warre 19e, De Bruecker Wout 21e, Devooght Kobe 22e, Van Gucht Wout 23e
11/08/2019 MERCHTEM – tijdrit (23 deeln): Van den Berghe Dylan 7e, Goubert Warre 11e, Vanderperren Tobias 13e, De Bruecker Wout 16e, Schoonjans Lars 17e, Roelandt Branco 20e, Van Gucht Wout 21e, Devooght Kobe 23e

Aspiranten U13

11/08/2019 MERCHTEM (29 deeln): Huych Lenn 3e, Vanderperren Ben 15e, Schepens Yorbe 16e, Van Driessche Loris 25e, De Neef Klaas 26e, Hermus Arthur 28e

Aspiranten U13 – meisjes

11/08/2019 MERCHTEM (1 deeln): De Gols Finne 1e

Aspiranten U14

11/08/2019 MERCHTEM (20 deeln): Huysmans Nolan 1e, Cnudde Louis 5e, Bosmans Milo 8e, Van Mulders Niels 13e, Sluydts Pieter 17e, Van der Heyden Thiago 20e

Aspiranten U13 – piste

08/08/2019 ELEWIJT (8 deeln): Huysmans Nolan 1e, Van Mulders Niels 5e

Aspiranten U15

11/08/2019 MERCHTEM (38 deeln): Crabbe Tom 6e, Siebens Thor 7e, Van den Troost Witse 9e, Nobels Ridley 10e, Verreycken Jasper 13e, Peetermans Jens 14e, Smet Jelle 16e, Steenackers Millo 19e, Sanders Simon 29e, De Baerdemaeker Yorben 30e, Huegaerts Ludovic 33e, Franssens Ralph 34e, Vrijders Gust 35e, Tordeurs Ryan 37e

Aspiranten U15 – piste

08/08/2019 ELEWIJT (8 deeln): Siebens Thor 2e, Nobels Ridley 4e, Van den Troost Witse 5e, Huyaerts Ludovic 8e

Nieuwelingen

10/08/2019 DENDERWINDEKE (56 deeln): Van Praet Steffen 34e
11/08/2019 ZWALM (48 deeln): Van den Broeck Andreas 13e

Nieuwelingen – piste

08/08/2019 ELEWIJT (8 deeln): Van Hemelryck Mats 2e, Van Mulders Ruben 3e, Buyens Augustijn 5e

Juniores

10/08/2019 DENDERWINDEKE (94 deeln): Steenackers Luka 49e
11/08/2019 LOVENDEGEM (45 deeln): De Boeck Anton 22e, Van den Abbeel Tibo 33e