Archief voor: Uitslagen renners 2019

UItslagen 23/11 – 24/11

Aspiranten U14 – piste

23/11/2019 GENT (10 deeln): Huych Lenn 6e

Aspiranten U15 – piste

23/11/2019 GENT (22 deeln): Van den Bossche Mon 19e

Aspiranten U15 – veldrijden

24/11/2019 PEER – BK (deeln): Huysmans Nolan 11e, Maes Fabian 42e

Nieuwelingen – veldrijden

23/11/2019 WACHTEBEKE – eerstejaars (55 deeln): Peetermans Jens 20e

Juniores – piste

24/11/2019 GENT  (33 deeln): Vandenbranden Noah 2e

Uitslagen 16/11 – 17/11

Aspiranten U13 – veldrijden

17/11/2019 BOORTMEERBEEK (23 deeln): Van den Berghe Dylan 14e, Brion Seppe 21e

Nieuwelingen – veldrijden

16/11/2019 LICHTERVELDE – eerstejaars (25 deeln): Verreycken Jasper 15e
17/11/2019 BANNEUX (23 deeln): Van Hemelryck Mats 13e

Juniores – veldrijden

17/11/2019 BANNEUX (21 deeln): Sluydts Toon 2e, Van den Abbeel Tibo 18e, Van Praet Steffen 21e

Elites z/c – U23 – veldrijden

16/11/2019 BOORTMEERBEEK (28 deeln): De Groodt Killian 14e
17/11/2019 DIEPENBEEK (21 deeln): De Groodt Killian 14e

Uitslagen 9/11 – 11/11

Aspiranten U13 – veldrijden

11/11/2019 LICHTERVELDE – VK (39 deeln): Van den Berghe Dylan 33e

Aspiranten U15 – veldrijden

11/11/2019 LICHTERVELDE – VK (63 deeln): Huysmans Nolan 5e

Nieuwelingen – veldrijden

11/11/2019 NIEL – 1ste jaars (49 deeln): Peetermans Jens 26e, Buyl Ryan 30e, De Baerdemaeker Yorben 42e, De Cock Silven 44e

Juniores – veldrijden

09/11/2019 RIJKEVORSEL (58 deeln): Sluydts Toon 12e
11/11/2019 NIEL (55 deeln): Sluydts Toon 25e

Uitslagen 1/11 – 3/11

Aspiranten U14 – veldrijden

02/11/2019 ARENDONK (57 deeln): Hens Mateo 46e

Nieuwelingen – veldrijden

01/11/2019 KOPPENBERGCROSS Oudernaarde – eerstejaars (43 deeln): Peetermans Jens 18e, Verreycken Jasper 33e, Buyl Ryan 40e
02/11/2019 ARENDONK – eerstejaars (38 deeln): Peetermans Jens 12e
03/11/2019 SAIVE (42 deeln): Van Hemelryck Mats 24e, De Cock Silven 28e

Juniores – veldrijden

03/11/2019 SAIVE (37 deeln): Sluydts Toon 4e

Uitslagen 26/10 – 27/10

 AMAAspiranten U13 – veldrijden

26/10/2019 BEERNEM (26 deeln): Schoonjans Lars 16e, Van den Berghe Dylan 26e

Aspiranten U15 – veldrijden

26/10/2019 HERENTHOUT (31 deeln): Huysmans Nolan 4e

Nieuwelingen – veldrijden

27/10/2019 GAVERE – 1ste jaars (44 deelnl): Peetermans Jens 14e, Verreycken Jasper 28e
27/10/2019 AMAY (34 deeln): Van Hemelryck Mats 19e

Juniores – piste

27/10/2019 ROUBAIX (19 deeln): Vandenbranden Noah 1e

Juniores – veldrijden

27/10/2019 AMAY (17 deeln): Sluydts Toon 1e

Elites z/c – U23 – veldrijden

27/10/2019 HERENTHOUT (47 deeln): De Groodt Killian 35e