Archief voor: Uitslagen renners 2019

Uitslagen 22/066 – 23/06

Miniemen U9

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (9 deeln): De Mars Daan 6e, Derradj Souffiane 7e, Fauvart Lennert 8e, Van den Eynde Michiel 9e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (9 deeln): Fauvart Lennert 6e, De Mars Daan 7e, Derradj Souffian 8e, Van den Eynde Michiel 9e

Miniemen U10 – meisjes

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (3 deeln): Zago Chloé 2e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (3 deeln): Zago Chloé 3e

Miniemen U10 – jongens

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (14 deeln): Brusselmans Iljo 6e, Drieghe Samuel 7e, Robeyns Rune 11e, Peytier Nathan 12e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (14 deeln): Brusselmans Iljo 3e, Robeyns Rune 7e, Drieghe Samuel 8e, Peytier Nathan 11e

Miniemen U11

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (25 deeln): Van Pottelberg Tyla 1e, Tyberghein Abel 3e, Braeckmans Jorne 3e, Franssens Tiebe 7e, Damans Luka 13e, Heyvaert Nest 18e, Loncke Cisse 19e, Fauvart Daan 21e, Janssens Len 22e, Blommaerts Thibe 23e, De Backer Basil 24e, Derradj Mohammed 25e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (25 deeln): Tyberghein Abel 4e, Van Pottelberg Tyla 7e, Braeckmans Jorne 9e, Franssens Tiebe 12e, Dammans Luka 16e, Fauvart Daan 18e, Heyvaert Nest 19e, Loncke Cisse 21e, De Backer Basil 22e, Janssens Len 23e, Blommaerts Thibe 24e, Derradj Mohammed 25e

Miniemen U12 – meisjes

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (4 deeln): Van LIer Noa 4e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (4 deeln): Van Lier Noa 4e

Miniemen U12 – jongens

23/06/2019 MOLLEM – tijdrit (28 deeln): Goubert Warre 11e, Van Gucht Wout 14e, Van Hautegem Arne 17e, Roelandt Branco 20e, De Bruecker Wout 21e, Devooght Kobe 24e, Nieuborg Glenn 26e
23/06/2019 MOLLEM – wegrit (28 deeln): Van Hautegem Arne 17e, Van Gucht Wout 18e, Goubert Warre 19e, Devooght Kobe 20e, Roelandt Branco 21e, Nieuborg Glenn 22e, De Bruecker Wout 26e,

Aspiranten U13 – meisjes

23/06/2019 MOLLEM (4 deeln): De Gols Finne 2e, Van der Heyden Alinka 3e

Aspiranten U13 – jongens

23/06/2019 MOLLEM (35 deeln): Huych Lenn 3e, Hens Matheo 6e, Van Driessche Loris 21e, De Neef Klaas 23e, Hermus Arthur 25e, Schepens Yorbe 28e

Aspiranten U14

23/06/2019 MOLLEM (24 deeln): Huysmans Nolan 1e, Bosmans Milo 6e, Cnudde Louis 7e, Longin Cisse 12e, Van den Bossche Mon 13e, Sluydts Pieter 16e, Van Cante Rob 20e, Van der Heyden Thiago 21e, De Doncker Jarre 22e, Van Halewyck Achilles 23e

Aspiranten U15

23/06/2019 MOLLEM (32 deeln): Siebens Thor 2e, Smet Jelle 5e, De Nys Ziggy 6e, Van den Troost Witse 9e, Crabbe Tom 12e,  Steenackers Millo 17e, Nobels Ridley 19e, Buyl Ryan 20e, Vissers Kyano 21e, De Baerdemaeker Yorben 22e, Vrijders Gust 23e, Peetermans Jens 24e, Sanders Simon 25e, Muyshondt Milan 27e, Franssens Ralph 28e, Verminnen Yarne 29e, Tordeurs Ryan 30e, Huegaerts Ludovic 31e

Nieuwelingen

22/06/2019 ROOSDAAL (47 deeln): Van den Broeck Andreas 19e
22/06/2019 STEKENE (68 deeln): De Nys Rune 9e, De Valck Fausto 17e, Van Thienen Tor 44e, Bockstaele Nathan 47e,

Juniores

22/06/2019 ROOSDAAL (91 deeln): Steenackers Luka 40e
23/06/2019 BIERBEEK (95 deeln): Vandenbranden Noah 3e

Nieuwelingen

15/06/2019 GRIMBERGEN-BEIGEM (59 deeln): Van den Broeck Andreas 34e

Uitslagen 30/05 – 02/06

Miniemen U10

30/05/2019 LUBBEEK (9 deeln): Brusselmans Iljo 9e

Miniemen U11

30/05/2019 LUBBEEK (24 deeln): Tyberghein Abel 2e
02/06/2019 ERPE-MERE – wegrit (17 deeln): Tyberghein Abel 4e
02/06/2019 ERPE-MERE – tijdrit (17 deeln): Tyberghein Abel 4e

Aspiranten U13 – meisjes

02/06/2019 BOGAARDEN – PK (2 deeln): Van der Heyden Alinka 2e

Aspiranten U13 – jongens

02/06/2019 ARENDONK – PK (33 deeln): Huych Lenn 2e, Hens Matheo 5e
02/06/2019 BOGAARDEN – PK (20 deeln): Van Driessche Loris 14e, De Neef Klaas 16e
02/06/2019 ERPE-MERE – PK (45 deeln): Schepens Yorbe 37e

Aspiranten U14

30/05/2019 HOBOKEN (35 deeln): Van den Bossche Mon 14e, De Roovere Lenn 26e
02/06/2019 ARENDONK (39 deeln): Bosmans Milo 11e, De Roovere Lenn 31e
02/06/2019 BOGAARDEN – PK (30deeln): Huysmans Nolan 1e, Cnudde Louis 4e, Van Mulders Niels 7e, Van den Bossche Mon 12e, Van der Heyden Thiago 26e, Sluydts Pieter 28e
02/06/2019 ERPE-MERE – PK (38 deeln): Longin Cisse 26e, Van Cante Rob 35e

Aspiranten U15

30/05/2019 ERPE-MERE (deeln): Smet Jelle 6e
30/05/2019 HOBOKEN (30 deeln): De Nys Ziggy 3e, Van den Troost Witse 4e, Nobels Ridley 14e, Buyl Ryan 15e
02/06/2019 ARENDONK – PK (51 deeln): Siebens Thor 10e, De Nys Ziggy 14e, Peetermans Jens 29e, Buyl Ryan 40e
02/06/2019 BOGAARDEN – PK (38 deeln): Smet Jelle 8e, Van den Troost Witse 12e, Crabbe Tom 16e, Steenackers Millo 21e, Huegaerts Ludovic 26e, De Baerdemaeker Yorben 28e, Sanders Simon 29e, Muyshondt Milan 30e, Vrijders Gust 31e, Vissers Kyano 32e, Tordeurs Ryan 33e, Franssens Ralph 34e

Nieuwelingen

30/05/2019 LAARNE – VK 2de jaars (109 deeln): De Nys Rune 31e, Korte Stef 46e
01/06/2019 GERAARDSBERGEN (45 deeln): De Nys Rune 1e
02/06/2019 ROOSDAAL (51 deeln): Van den Broeck Andreas 25e

Juniores

30/05/2019 SINT-MARTENS-BODEGEM (47 deeln): Muyshondt Nils 3e, Steenackers Luka 18e, Vandenbranden Noah  21e
01/06/2019 GERAARDSBERGEN (69 deeln): Steenackers Luka 24e
02/06/2019 HOELEDEN (90 deeln): Raymackers Pieter-Jan 14e

Uitslagen 25/05 – 26/05

Aspiranten U13

25/05/2019 KRUISHOUTEM – reeks 2 (26 deeln): Huych Lenn 4e, Hens Matheo 6e

Aspiranten U14

25/05/2019 KRUISHOUTEM (46 deeln): Huysmans Nolan 1e, Cnudde Louis 15e, Longin Cisse 18e, Van Cante Rob 44e
25/05/2019 RUMBEKE (29 deeln): Van Mulders Niels 22e

Aspiranten U15

25/05/2019 KRUISHOUTEM – reeks 1 (41 deeln): De Baerdemaeker Yorben 29e, Hugaerts Ludovic 37e, Franssens Ralph 38e
25/05/2019 KRUISHOUTEM – reeks 2 (40 deeln): Smet Jelle 15e, Tordeurs Ryan 37e, Muyshondt Milan 39
25/05/2019 RUMBEKE (55 deeln): Siebens Thor 7e, Crabbe Tom 22e, De Nys Ziggy 28e, Steenackers Millo 40e

Nieuwelingen

25/05/2019 OOSTNIEUWKERKE (87 deeln): Van Mulders Ruben 71e
26/05/2019 KRUISHOUTEM (106 deeln): De Nys Rune 6e

 

 

Uitslagen 18/05 – 19/05

Miniemen U11

19/05/2019 GLABBEEK – tijdrit (26 deeln): Tyberghein Abel 9e
19/05/2019 GLABBEEK – wegrit (26 deeln): Tyberghein Abel 5e

MTB Kids U11

18/05/2019 MOERBEKE-WAAS (30 deeln): Van Pottelberg Tyla 16e

Aspiranten U13

19/05/2019 HERENTHOUT (35 deeln): Hens Matheo 6e, Huych Lenn 7e

Aspiranten U14

19/05/2019 GLABBEEK (48 deeln): Huysmans Nolan 1e, Longin Cisse 21e, Van Mulders Niels 27e, Cnudde Louis 29e, Van den Bossche Mon 34e, Van Cante Rob 39e
19/05/2019 HERENTHOUT (33 deeln): Van der Heyden Thiago 31e

Aspiranten U15

19/05/2019 GLABBEEK (57 deeln): Crabbe Tom 14e, Siebens Thor 5e, De Nys Ziggy 21e, Smet Jelle 23e, Peetermans Jens 28e, De Baerdemaeker Yorben 47e, Muyshondt Milan 49e, Vissers Kyano 50e, Huegaerts Ludovic 51e, Sanders Simon 52e, Tordeurs Ryan 53e

Nieuwelingen

18/05/2019 STEENDORP (76 deeln): Korte Stef 20e
19/05/2019 MERELBEKE (71 deeln): De Nys Rune 2e, Verreycken Wannes 28e
19/05/2019 VORSELAAR – NAT. TOPCOMP. (119 deeln): Van den Broeck Andreas 34e

Juniores

19/05/2019 BRAKEL-PARIKE – PK (111 deeln): De Boeck Anton 59e
19/05/2019 NEERLINTER-HEIDE – PK (103 deeln): Vandenbranden Noah 7e, Steenackers Luka 47e, Muyshondt Nils 50e

Elites z/c – U23

19/05/2019 MERELBEKE (127 deeln): Bruggeman Lorenzo 55e