Archief voor: Uitslagen renners 2019

Uitslagen 26/12 – 29/12

Miniemen U11 – veldrijden

28/12/2019 HAMME (22 deeln): Brusselmans Iljo 4e

Miniemen U12 – veldrijden 

28/12/2019 HAMME (33 deeln): Braeckmans Jorne 17e, De Backer Basil 25e

Aspiranten U13 – veldrijden

28/12/2019 HAMME (26 deeln): Van den Berghe Dylan 22e

Aspiranten U15 – veldrijden

28/12/2019 HAMME (47 deeln): Huysmans Nolan 6e

Nieuwelingen – veldrijden

28/12/2019 KERNIEL-BORGLOON – eerstejaars (34 deeln): Verreycken Jasper 20e
29/12/2019 HAMME – eerstejaars (44 deeln): Peetermans Jens 23e

Juniores – veldrijden

27/12/2019 LOENHOUT (83 deeln): Sluydts Toon 45e
29/12/2019 DIEGEM (82 deeln): Sluydst Toon 42e

Juniores – piste

26/12 – 29/12 GENT: Vandenbranden Noah – Belgisch Kampioen op alle 8 de onderdelen!

Elites z/c – U23 – veldrijden

26/12/2019 BEERNEM (46 deeln): De Groodt Killian 27e

Uitslagen 21/12 – 22/12

Aspiranten U13 – veldrijden

22/12/2019 HULDENBERG (18 deeln): Van den Berghe Dylan 15e, Devooght Kobe 16e

Nieuwelingen – veldrijden

21/12/2019 SINT-NIKLAAS – eerstejaars (49 deeln): Peetermans Jens 19e, Verreycken Jasper 28e
22/12/2019 WAREMME (38 deeln): Van Hemelryck Mats 28e

Juniores – veldrijden

21/12/2019 SINT-NIKLAAS (55 deeln): Sluydts Toon 25e
22/12/2019 WAREMME (26 deeln): Sluydts Toon 2e

Juniores – piste

22/12/2019 GENT BK (15 deeln): Vandenbranden Noah 1e

Elites z/c-U23 – veldrijden

22/12/2019 BALEGEM (62 deeln): De Groodt Killian 38e

Uitslagen 14/12 -15/12

Nieuwelingen – veldrijden

15/12/2019 OVERIJSE – eerstejaars (deeln): Peetermans Jens 19e

Juniores – veldrijden

15/12/2019 Engis (28 deeln): Sluydts Toon 4e

Uitslagen 7/12 – 8/12

Miniemen U10 – veldrijden

08/12/2019 LIPPELO – proeven (4 deeln): Daelemans Aksel 4e
08/12/2019 LIPPELO – veldrit (4 deeln): Daelemans Aksel 4e

Miniemen U11 – veldrijden

08/12/2019 LIPPELO – proeven (3 deeln): Peytier Natan 3e
08/12/2019 LIPPELO – veldrit (3 deeln): Peytier Natan 3e

Miniemen U12

08/12/2019 LIPPELO – veldrit(14 deeln): Tyberghein Abel 6e, Loncke Cisse 10e, De Backer Basil 14e
08/12/2019 LIPPELO – proeven (14 deeln): Tyberghein Abel 6e, Loncke Cisse 8e, De Backer Basil 14e

Aspiranten U13 – veldrijden

08/12/2019 LIPPELO (13 deeln): Van den Berghe Dylan 6e, Brion Seppe 7e, Devooght Kobe 9e

Aspiranten U14 – veldrijden

08/12/2019 LIPPELO (15 deeln): Hens Mateo 15e

Aspiranten U15 – veldrijden

08/12/2019 LIPPELO (10 deeln): Bosmans Milo 6e

Nieuwelingen – veldrijden

07/12/2019 ESSEN – eerstejaars (12 deeln): Peetermans Jens 3e

Juniores – veldrijden

07/12/2019 ESSEN (30 deeln): Sluydts Toon 17e

Juniores – piste

07/12/2019 GENT – puntenkoers (deeln): Vandenbranden Noah 1e

U23 – Elites z/c – veldrijden

07/12/2019 ZARREN (41 deeln): De Groodt Killian 21e

Uitslagen 30/11 – 01/12

Aspiranten U13 – veldrijden

30/11/2019 MOERKERKE (17 deeln): Schoonjans Lars 16e
01/12/2019 VORSELAAR (24 deeln): Van den Berghe Dylan 19e, Devooght Kobe 21e

Aspiranten U14 – piste

30/11/2019 GENT (11 deeln): Huych Lenn 5e

Aspiranten U15 – piste

30/11/2019 GENT (20 deeln): Van den Bossche Mon 17e

Nieuwelingen – veldrijden

01/12/2019 MOL – eerstejaars (38 deeln): Peetermans Jens 14e, Verreycken Jasper 27e
01/12/2019 FLéMALLE (33 deeln): Van Hemelryck Mats 33e

Juniores – veldrijden

30/11/2019 KORTRIJK (35 deeln): Sluydts Toon 19e
01/12/2019 FLéMALLE (30 deeln): Sluydts Toon 4e

Juniores – piste

01/12/2019 GENT (20 deelln): Vandenbranden Noah 1e