Archief voor: Uitslagen renners 2018

Uitslagen 29/12 – 30/12

Miniemen U12

29/12/2018 HAMME (29 deeln): Devooght Kobe 29e

Aspiranten U15

29/12/2018 HAMME (52 deeln): Peetermans Jens 21e, Van den Troost Witse 48e

Nieuwelingen – veldrijden

30/12/2018 DIEGEM – 1ste jaars (43 deeln): Van Hemelryck Mats 39e

Juniores – veldrijden

30/12/2018 DIEGEM (60 deeln): Sluydts Toon 48e

Juniores – piste

29/12/2018 GENT sprint 1000 m – BK (5 deeln): Vandenbranden Noah 1e
29/12/2018 GENT madison – BK (6 ploegen): Vandenbranden Noah 3e
30/12/2018 GENT – scratch omnium – BK (19 deeln): Vandenbranden Noah 12e
30/12/2018 GENT – temporace omnium – BK (19 deeln): Vandenbranden Noah 4e
30/12/2018 GENT – elemination omnium – BK (19 deeln): Vandenbranden Noah 13e
30/12/2018 GENT – puntenkoers omnium – BK (19 deeln): Vandenbranden Noah 8e

Uitslagen 22/12 – 23/12

Miniemen U11 – veldrijden

22/12/2018 HULDENBERG (22 deeln): Van Pottelberg Tyla 12e

Miniemen U12 – veldrijden

22/12/2018 HULDENBERG (16 deeln): Roelandt Branco 16e

Aspiranten U14 – veldrijden

22/12/2018 HULDENBERG (17 deeln): Huysmans Nolan 17e

Aspiranten U15 – veldrijden

22/12/2018 HULDENBERG (25 deeln): Peetermans Jens 7e

Nieuwelingen – veldrijden

23/12/2018 OLEYE (25 deeln): Van Hemelryck Mats 16e

Juniores – veldrijden

22/12/2018 SINT-NIKLAAS (38 deeln): Sluydts Toon 27e
23/12/2018 OLEYE (22 deeln): Sluydts Toon 6e –
eindklassement Challenge Henri Bensberg : 3e plaats

Juniores – piste

23/12/2018 GENT – BK Keirin (12 deeln):  Vandenbranden Noah 3e
23/12/2018 GENT – BK puntenkoers (16 deeln): Vandenbranden Noah 10e

UItslagen 15/12 – 16/12

Aspiranten U15 – veldrijden

16/12/2018 LICHTERVELDE (23 deeln): Peetermans Jens 7e

Elites z/c -U23 – veldrijden

15/12/2018 LICHTERVELDE (36 deeln): De Groodt Kilian 22e

Uitslagen 8/12 – 9/12

Miniemen U11 – veldrijden

09/12/2018 SINT-AMANDS Lippelo (17 deeln): Van Pottelberg Tyla 8e

Miniemen U12 – veldrijden

09/12/2018 SINT-AMANDS Lippelo (18 deeln): Roelandts Branco 15e, Devooght Kobe 16e

Aspiranten U13 – veldrijden

09/12/2018 SINT-AMANDS Lippelo (30 deeln): Huych Lenn 16e

Aspiranten U14 – veldrijden

09/12/2018 SINT-AMANDS Lippelo (17 deeln): Bosmans Milo 16e

Aspiranten U15 – veldrijden

09/12/2018 SINT-AMANDS Lippelo (14 deeln): Peetermans Jens 6e, De Nys Ziggy 8e

Juniores – veldrijden

09/12/2018 BANNEUX (9 deeln): Sluydts Pieter 4e

Juniores – piste

08/12/2018  GENT (7 deeln): Vandenbranden Noah 2e

Uitslagen 01/12 – 02-12

Aspiranten U14 – piste

01/12/2018 GENT (18 deeln): Van den Bossche Mon 17e

Aspiranten U14 – veldrijden

OVERIJSE (32 deeln): Huysmans Nolan 3e

Aspiranten U15 – veldrijden

OVERIJSE (44 deeln): De Nys Ziggy 24e, De Cock Silven 29e, Peetermans Jens 30e, Van den Troost Witse 34e, Verminnen Yarne 41e, Hugaerts Ludovic 44e

Nieuwelingen – veldrijden

02/12/2018 FLEMALLE (26 deeln): Van Hemelryck Mats 18e

Juniores – veldrijden

02/12/2018 FLEMALLE (21 deeln): Sluydts Toon 10e

Juniores – piste

02/12/2018 GENT (20 deeln): Vandenbranden Noah 3e