Archief voor: Uitslagen renners 2017

Uitslagen 11/11 – 12/11

Aspiranten U13 – veldrijden

11/11/2017 HERENTHOUT (48 deeln): Vermoesen Arthur 48

Aspiranten U14 – veldrijden

11/11/2017 HERENTHOUT (49 deeln): Verreycken Jasper 37e

Aspiranten U15 – veldrijden

11/11/2017 HERENHOUT (49 deeln): Aelvoet Senne 45e

Nieuwelingen – veldrijden

11/11/2017 – NIEL (58 deeln): Sluydts Toon 18e

12/11/2017 – HEURE-LE-ROMAIN (35 deeln): Sluydts Toon 12e, Deman Brem 20e

 

Uitslagen 04/11 – 05/11

Miniemen U11 – veldrijden

05/11/2017 LOKEREN (16 deeln): Devooght Kobe 11e

Aspiranten U13 – veldrijden

05/11/2017 LOKEREN (24 deeln): Vermoesen Arthur 12e, Lemmens Yliano 17e

Aspiranten U14 – veldrijden

05/11/2017 ARENDONK (40 deeln): De Nys Ziggy 33e
05/11/2017 LOKEREN (38 deeln): Verreycken Jasper 15e

Aspiranten U15 – veldrijden

05/11/2017 ARENDONK (43 deeln): Vermorgen Quinten 33e
05/11/2017 LOKEREN (35 deeln): Aelvoet Senne 24e, Story Wout 32e

Nieuwelingen – veldrijden

05/11/2017 ARENDONK (42 deeln): De Nys Rune 34e
05/11/2017 SAIVE (29 deeln): Sluydts Toon 9e

Elites z/c – U23 – veldrijden

04/11/2017 ZELZATE (45 deeln):De Groodt Killian 28e
05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (52 deeln): Thielemans Mike 38e

 

Uitslagen 28/10 – 29/10

Miniemen U12 – veldrijden

29/10/2017 ALSEMBERG (11 deeln): Hens Matheo 9e

Aspiranten U13 – veldrijden

29/10/2017 BEERNEM (25 deeln): Vermoesen Arthur 10e

Aspiranten U14 – veldrijden

29/10/2017 HERENTHOUT (36 deeln): Verreycken Jasper 9e, De Nys Rune 28e, Van den Troost Witse 32e, Siebens Thor 35e

Aspiranten U15 – veldrijden

29/10/2017 ALSEMBERG (19 deeln): Aelvoet Senne 16e, Van Hemelryck Mats 17e

Nieuwelingen – veldrijden

28/10/2017 ALSEMBERG – PK (46 deeln): Sluydts Toon 21e
29/10/2017 HERENTHOUT (41 deeln): De Nys Rune 26e, Verreycken Wannes 28e
29/10/2017 RUDDERVOORDE (50 deeln): Sluydts Toon 22e, Deman Brem 36e

Elites z/c – U23 – veldrijden

28/10/207 ALSEMBERG (43 deeln): De Groodt Kilian 26e

Uitslagen 21/10 – 22/10

Aspiranten U13 – veldrijden

21/10/2017 HEUSDEN-ZOLDER (37 deeln): Vermoesen Arthur 11e
22/10/2017 ROESELARE (25 deeln): Lemmens Yliano 22e

Aspiranten U14 – veldrijden

22/10/2017 ROESELARE (33 deeln): Verreycken Jasper 11e

Elites z/c – U23 – veldrijden

22/10/2017 HEUSDEN-ZOLDER (52 deeln): Thielemans Mike 33e

Uitslagen 09/10 – 15/10

Aspiranten U13 – veldrijden

14/10/2017 ZINGEM (28 deeln): Vermoesen Arthur 16e

Aspiranten U14 – veldrijden

15/10/2017 KONTICH (40 deeln): Verreycken Jasper 8e, Van den Troost Witse 34e

Aspiranten U15 – veldrijden

14/10/2017 ZINGEM (42 deeln): Aelvoet Senne 24e, Van Hemelryck Mats 36e

Nieuwelingen – veldrijden

15/10/2017 ZONHOVEN (67deeln): Sluydts Toon 26e

Elites z/c  – U23

10/10/2017 HEIST O/D BERG (70 deeln): Godart Bo 8e

Elites z/c – U23 – veldrijden

15/10/2017 ZINGEM (54 deeln): De Groodt Killian 36e