Archief voor: eva

WKNWB op het podium!!!

2e PLAATS

Miniemen U11 – meisjes: Winnepenninckx Hanne te Budingen-Zoutleeuw
Aspiranten U14: Van den Berghe Dylan te Drongen

3e PLAATS

Miniemen U9: Cassiman Damon te Budingen-Zoutleeuw
Aspiranten U14 – meisjes: Eliano Marthe te Ottergem

Uitslagen

Uitslagen 11/9 – 12/9

Miniemen U9

12/09/2021 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (14 deeln): Cassiman Damon 3e

Miniemen U11 – meisjes

12/09/2021 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e

Aspiranten U13 – MTB

11/09/2021 DESSEL (28 deeln): Tyberghein Abel 18e

Aspiranten U14 – meisjes

11/09/2021 OTTERGEM (4 deeln): Eliano Marthe 3e

Aspiranten U14 

11/09/2021 OTTERGEM (25 deeln): Brion Seppe 12e, De Bruecker Wout 20e
12/09/2021 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (23 deeln) Hertoghs Jarne 20e
12/09/2021 DRONGEN (18 deeln): Van den Berghe Dylan 2e

Aspiranten U15

11/09/2021 OTTERGEM (38 deeln): De Neef Klaas 13e, Verspecht Danté 17e, Van Driessche Loris 31e

Nieuwelingen

11/09/2021 KONTICH-WAARLOOS (28 deeln): De Nys Ziggy 4e, Ring Arnaud 15e
11/09/2021 ROTSELAAR – IC (deeln): Crabbe Tom 27, Van den Troost Witse 52e, Vissers Kyano 73e, Van Mulders Niels 85e, Longin Cisse 90e
11/09/2021 BURST – eerstejaars (34 deeln): De Roovere Lenn 12e
11/09/2021 BURST – tweedejaars (27 deeln): Roggeman Emiel 17e
12/09/2021 KONTICH (59 deeln): Deroovere Lenn 21e, De Nys Ziggy 23e, Siebens Thor 33e, Verspecht Londen 36e
12/09/2021 NIEUWRODE – IC (deeln): Crabbe Tom 40e, Van den Troost Witse 49e, Vissers Kyano 60e, Longin Cisse 83e, Van Mulders Niels 85e

Juniores

11/09/2021 NEERWINDEN (55 deeln): Van Hemelryck Mats 18e, Verreycken Wannes 23e, Lauwers Tristan 39e, Buyens Augustijn 40e
12/09/2021 VURSTE (80 deeln): Verreycken Wannes 25e

Juniores – veldrijden

11/09/2021 LOKEREN(69 deeln): Verreycken Jasper 34e

U23 – Elites z/c

12/09/2021 WIEKEVORST (68 deeln): Sluydts Toon 6e

WKNWB op het podium!!!

1E PLAATS

Juniores: De Nys Rune te Affligem piste (wedstrijd)
Juniores: Van Hemelryck Mats –> Provinciaal Kampioen Vlaams-Brabant te Affligem piste

2E PLAATS

Nieuwelingen: De Nys Ziggy te Affligem piste (wedstrijd)
Juniores: Van den Broeck Andreas te Affligem piste (PK)
Miniemen U11 meisjes: Winnepenninckx Hanne te Brakel
Aspiranten U14: Van den Berghe Dylan te Rumst

3E PLAATS

Aspiranten U14 meisjes: Spinnoy Tika te Mere-Gistel
Miniemen U9: Cassiman Damon te Rumst
Nieuwelingen: Crabbe Tom te Afflgem piste (PK)

Uitslagen

Uitslagen 24/8 – 29/8

Miniemen U9

29/08/2021 Rumst (4 deeln): Cassiman Damon 3e

Miniemen U11 – meisjes

29/08/2021 Brakel-Elst (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e

Miniemen U12

29/08/2021 Brakel-Elst (37 deeln): Bilal Sahli 36e

Aspiranten U13

29/08/2021 Brakel-Elst (28 deeln): Van Pottelberg Tyla 8e, De Backer Basil 25e
29/08/2021 Rumst (16 deeln): Meert Nolan 16e

Aspiranten U14 – meisjes

27/08/2021 Mere-Gistel – West-Vlaanderen Cycling Tour (5 deeln): Spinnoy Tika 3e
28/08/2021 Ruddervoorde – West-Vlaanderen Cycling Tour (5 deeln): Spinnoy Tika 4e
29/08/2021 Tielt – West-Vlaanderen Cycling Tour (5 deeln): Spinnoy Tika 4e

Aspiranten U14

29/08/2021 Rumst (23 deeln): Van den Berghe Dylan 2e

Aspiranten U15

29/08/2021 Brakel-Elst (42 deeln): Hens Mateo 9e, De Neef Klaas 19e, Van Driessche Loris 36e

Nieuwelingen

26/08/2021 Affligem (8 deeln): De Nys Ziggy 2e, Crabbe Tom 4e, Roggeman Emiel 6e, Dixon Owen 7e
28/08/2021 Herenthout (30 deeln): De Nys Ziggy 5e
28/08/2021 Rijkevorsel (44 deeln): Van Mulders Niels 20e
29/08/2021 Berlare (52 deeln): De Nys Ziggy 11e

Juniores

28/08/2021 Herenthout (72 deeln): Dhaene Jarno 40e, De Nys Rune 48e
29/08/2021 Melsele (107 deeln): Van Thienen Tor 26e, Van Hemelryck Mats 39e

Juniores – piste

26/08/2021 Affligem (9 deeln): De Nys Rune 1e, Van Hemelryck Mats 4e, Van den Broeck Andreas 5e, Buyens Augustijn 7e