Archief voor: eva

ZONDAG 11 augustus: koers Miniemen & aspiranten Peizegem

MINIEMEN
Inschrijving : 9u – 9u45, Tuinbouwschool, Molenbaan 54 te Peizegem
10u: Start verkenningsronde ALLE miniemen

ASPIRANTEN
Inschrijving: Tuinbouwschool, Molenbaan 54 te Peizegem.
Uren :
12-jarigen : 13h00-13h45-14h00
13-jarigen : 14h00-14h45-15h00
14-jarigen : 15h00-16h00-16h15
Start & aankomst : Tuinbouwschool, Molenbaan 54 te Peizegem
Omloop : Molenbaan, Peisegemstraat, Huibout, Molenbaan.

WKNWB op het podium!!!

1E PLAATS

Nieuwelingen: Van den Broeck Andreas te Elewijt (piste) –>Provinciaal Kampioen
Aspiranten U14: Huysmans Nolan te Maarkedal
Nieuwelingen: De Nys Rune te Bornem

2E PLAATS

Aspiranten U14: Van Mulders Niels te Hoogstraten

3E PLAATS

Aspiranten U15: Smet Jelle te Hoogstraten
Aspiranten U15: Nobels Ridley te Elevijt (piste)
Nieuwelingen: Van Mulders Ruben te Elewijt (piste)

Uitslagen

Uitslagen 29/07 – 04/08

MTB KIDS – U11

03/08/2019 KESSEL (36 deeln) Van Pottelberg Tyla 28e

MTB KIDS – U13

03/08/2019 KESSEL (60 deeln): Schepens Yorbe 53e, Roelandt Branco 50e

Aspiranten U13

04/08/2019 SCHOONDERBUKEN (34 deeln): Huych Lenn 6e

Aspiranten U14

03/08/2019 MAARKEDAL (20 deeln): Nolan Huysmans 1e, Cnudde Louis 12e, Longin Cisse 18e
04/08/2019 HOOGSTRATEN (22 deeln): Van Mulders Niels 2e, Van der Heyden Thiago 21e

Aspiranten U15

03/08/2019 MAARKEDAL (42 deeln): Siebens Thor 17e, De Nys Ziggy 27e, Van den Troost Witse 30e, Steenackers Millo 35e, Sanders Simon 36e
04/08/2019 HOOGSTRATEN (18 deeln): Smet Jelle 3e
04/08/2019 SCHOONDERBUKEN (24 deeln): Nobels Ridley 7e, Tordeurs Ryan 22e

Aspiranten U15 – piste

01/08/2019 ELEWIJT (4 deeln): Nobels Ridley 3e

Nieuwelingen

30/07/2019 ROESELARE (47 deeln): Van den Broeck Andreas 5e, Van Hemelryck Mats 43e
03/08/20019 BORNEM (65 deeln): De Nys Rune 1e, Van den Broeck Andreas 7e, Verreycken Wannes 21e, Van Hemelryck Mats 38e, Bockstaele Nathan 39e, Van Praet Steffen 40e, Stoels Rinte 41e

Nieuwelingen – piste

01/08/2019 ELEWIJT (8 deeln): Van den Broeck Andreas 1e, Van Mulders Ruben 3e, Van Hemelryck Mats 7e

Juniores

02/08/2019 MAZENZELE-OPWIJK (62 deeln): Vandenbranden Noah 7e, Sluydts Toon 31e, Muyshondt Nils 33e, Raeymakers Pieter-Jan 37e, De Boeck Anton 41e
04/08/2019 KAMPENHOUT – IC (119 deeln): Steenackers Luka 30e
04/08/2019 BIERBEEK (44 deeln): Muyshondt Nils 33e
04/08/2019 WIJER (45 deeln): Van den Abbeel Tibo 33e

WKNWB op het podium!!!

1E PLAATS

Aspiranten U13: Huysmans Nolan te Balen
Aspiranten U13: Huysmans Nolan te Balen-Wezel
Ploeg aspiranten U13: Antwerp Cycling Tour

2E PLAATS

Aspiranten U13: Huysmans Nolan te Ramsel
Aspiranten U12: Huych Lenn te Lierde

Uitslagen

Uitslagen 22/7 – 28/7

Miniemen U12

28/07/2019 LANDSKOUTER (18 deeln): Van Gucht Wout 18e

Aspiranten U13

26/07/2019 BALEN – 1ste rit ACT (35 deeln): Schepens Yorbe 23e, Van Driessche Loris 34e
27/07/2019 BALEN-WEZEL – 2de rit ACT (34 deeln): Schepens Yorbe 27e, Van Driessche Loris 34e
28/07/2019 LIERDE (20 deeln): Huych Lenn 2e
28/07/2019 RAMSEL – 3de rit ACT (34 deeln): Van Driessche Loris 30e, Schepens Yorbe 31e

Aspiranten U13 – meisjes

26/07/2019 BALEN – 1ste rit ACT (4 deeln): Van der Heyden Alinka 4e

Aspiranten U14

26/07/2019 BALEN – 1ste rit ACT (55 deeln): Huysmans Nolan 1e, Van Mulders Niels 12e, Cnudde Louis 13e, Longin Cisse 38e
27/07/2019 BALEN-WEZEL – 2de rit ACT (55 deeln): Huysmans Nolan 1e, Cnudde Louis 15e, Longin Cisse 28e, VAn Mulders Niels 40e
28/07/2019 LIERDE (15 deeln): Van der Heyden Thiago 15e
28/07/2019 RAMSEL – 3de rit ACT (55 deeln): Huysmans Nolan 2e, Cnudde Louis 11e, Longin Cisse 23e, Van Mulders Niels 26e

Aspiranten U15

26/07/2019 BALEN – 1ste rit ACT (58 deeln): Siebens Thor 6e, Van den Troost Witse 18e, De Nys Ziggy 20e, Peetermans Jens 47e
27/07/2019 BALEN-WEZEL – 2de rit ACT (58 deeln): Van den Troost Witse 25e, Siebens Thor 34e, De Nys Ziggy 35e, Peetermans Jens 47e
28/07/2019 LIERDE (36 deeln): Smet Jelle 6e, Steenackers Millo 21e, Nobels Ridley 28e, Buyl Ryan 34e
28/07/2019 RAMSEL – 3de rit ACT (58 deeln): Siebens Thor 8e, De Nys Ziggy 25e, Van den Troost Witse 38e, Peetermans Jens 48e

Nieuwelingen

28/07/2019 LEBBEKE (54 deeln): Kerkhofs Jonathan 13e, Van Praet Steffen 37e, Stoels Rinte 39e

Juniores

25/07/2019 ST-GHISLAIN – IC BvB (130 deeln): Vandenbranden Noah 55e