Archief voor: eva

Juniores

08/06/2019 BONHEIDEN – IC BvB (143 deeln): Vandenbranden Noah 33e, Raymackers Pieter-Jan 103e

Vlaams Kampioenschap voor aspiranten

Wie wordt onze nieuwe Kampioen van Vlaanderen U15?

Deelnemen? De inschrijvingen zijn geopend en sluiten op 05/07/2019!

Op zondag 21 juli 2019 organiseert wielerclub Sport en Steun Leopoldsburg het Kampioenschap van Vlaanderen voor U15 te Heppen (Leopoldsburg).

Omwille van de ongunstige weersomstandigheden, worden de trainingen deze voormiddag afgelast.

 

WKNWB op het podium!!!

1E PLAATS

Aspiranten U14: Huysmans Nolan te Bogaarden –> PROVINCIAAL KAMPIOEN
Nieuwelingen: De Nys Rune te Geraardsbergen

2E PLAATS

Miniemen U11: Tyberghein Abel te Lubbeek
Aspiranten U13 meisjes: Van der Heyden Alinka te Bogaarden
Aspiranten U13 jongens: Huych Lenn te Arendonk

3E PLAATS

Aspiranten U15: De Nys Ziggy te Hoboken

Uitslagen

 

Uitslagen 30/05 – 02/06

Miniemen U10

30/05/2019 LUBBEEK (9 deeln): Brusselmans Iljo 9e

Miniemen U11

30/05/2019 LUBBEEK (24 deeln): Tyberghein Abel 2e
02/06/2019 ERPE-MERE – wegrit (17 deeln): Tyberghein Abel 4e
02/06/2019 ERPE-MERE – tijdrit (17 deeln): Tyberghein Abel 4e

Aspiranten U13 – meisjes

02/06/2019 BOGAARDEN – PK (2 deeln): Van der Heyden Alinka 2e

Aspiranten U13 – jongens

02/06/2019 ARENDONK – PK (33 deeln): Huych Lenn 2e, Hens Matheo 5e
02/06/2019 BOGAARDEN – PK (20 deeln): Van Driessche Loris 14e, De Neef Klaas 16e
02/06/2019 ERPE-MERE – PK (45 deeln): Schepens Yorbe 37e

Aspiranten U14

30/05/2019 HOBOKEN (35 deeln): Van den Bossche Mon 14e, De Roovere Lenn 26e
02/06/2019 ARENDONK (39 deeln): Bosmans Milo 11e, De Roovere Lenn 31e
02/06/2019 BOGAARDEN – PK (30deeln): Huysmans Nolan 1e, Cnudde Louis 4e, Van Mulders Niels 7e, Van den Bossche Mon 12e, Van der Heyden Thiago 26e, Sluydts Pieter 28e
02/06/2019 ERPE-MERE – PK (38 deeln): Longin Cisse 26e, Van Cante Rob 35e

Aspiranten U15

30/05/2019 ERPE-MERE (deeln): Smet Jelle 6e
30/05/2019 HOBOKEN (30 deeln): De Nys Ziggy 3e, Van den Troost Witse 4e, Nobels Ridley 14e, Buyl Ryan 15e
02/06/2019 ARENDONK – PK (51 deeln): Siebens Thor 10e, De Nys Ziggy 14e, Peetermans Jens 29e, Buyl Ryan 40e
02/06/2019 BOGAARDEN – PK (38 deeln): Smet Jelle 8e, Van den Troost Witse 12e, Crabbe Tom 16e, Steenackers Millo 21e, Huegaerts Ludovic 26e, De Baerdemaeker Yorben 28e, Sanders Simon 29e, Muyshondt Milan 30e, Vrijders Gust 31e, Vissers Kyano 32e, Tordeurs Ryan 33e, Franssens Ralph 34e

Nieuwelingen

30/05/2019 LAARNE – VK 2de jaars (109 deeln): De Nys Rune 31e, Korte Stef 46e
01/06/2019 GERAARDSBERGEN (45 deeln): De Nys Rune 1e
02/06/2019 ROOSDAAL (51 deeln): Van den Broeck Andreas 25e

Juniores

30/05/2019 SINT-MARTENS-BODEGEM (47 deeln): Muyshondt Nils 3e, Steenackers Luka 18e, Vandenbranden Noah  21e
01/06/2019 GERAARDSBERGEN (69 deeln): Steenackers Luka 24e
02/06/2019 HOELEDEN (90 deeln): Raymackers Pieter-Jan 14e