Archief voor: eva

WKNWB op het podium!!!

1E PLAATS

Miniemen U12 meisjes: Winnepenninckx Hanne te Knesselare
Aspiranten U14 meisjes: Vertongen Roxanne te Knesselare

3E PLAATS

Miniemen U10: Cassiman Damon te Glabbeek
Aspiranten U15: Van den Berghe Dylan te Glabbeek

Uitslagen 21/5 -22/5

Uitslagen 21/5 -22/5

Miniemen U10

22/05/2022 GLABBEEK – tijdrit (16 deeln): Cassiman Damon 6e
22/05/2022 GLABBEEK – wegrit (16 deeln): Cassiman Damon 3e

Miniemen U12 – meisjes

22/05/2022 KNESSELARE (3 deeln): Winnepenninckx Hanne 1e

Aspiranten U14 – meisjes

22/05/2022 KNESSELARE (6 deeln): Vertongen Roxanne 1e

Aspiranten U14

21/05/2022 ESSEN (24 deeln): Vandermeersch Wannes 15e
22/05/2022 KNESSELARE – reeks 1 (31 deeln): Meert Nolan 19e
22/05/2022 KNESSELARE – reeks 2 (31 deeln): Van Pottelberg Tyla 5e, De Mol Arend 22e, Van Nieuwenhove Wout 28e
22/05/2022 HEUSDEN-ZOLDER (31 deeln): Breukink Jens 23e
22/05/2022 GLABBEEK (37 deeln): Moens Zino 26e

Aspiranten U15

22/05/2022 GLABBEEK (38 deeln): Van den Berghe Dylan 3e, De Breucker Wout 27e

Nieuwelingen

22/05/2022 KROMBEKE (92 deeln): Hens Mateo 57e
22/05/2022 MONTENAKEN (99 deeln): Longin Cisse 46e, De Roovere Lenn 61e

Juniores

21/05/2022 KOOIGEM (120 deeln): Van Thienen Tor 13e
22/05/2022 MONTENAKEN (90 deeln): Crabbe Tom 5e

U23 – Elites z/c

21/05/2022 BOOISCHOT (116 deeln): Buys Jean 30e, Jorissen Senne 73e

WKNWB op het podium!!!

2E PLAATS

Aspiranten U13 meisjes: Van Lierde Aaliyah te Zelzate
Miniemen U12 meisjes: Winnepenninckx Hanne te Vlezenbeek

3E PLAATS

Aspiranten U14 jongens: Van Pottelberg Tyla te Veldegem
Aspiranten U14 meisjes: Vertongen Roxanne te Vlezenbeek
Aspiranten U15 meisjes: Spinnoy Tika te Vlezenbeek
Aspiranten U15 jongens: Van den Berghe Dylan te Vlezenbeek

Uitslagen 14/5 – 15/5

 

Uitslagen 14/5 – 15/5

Miniemen U10

15/05/2022 VLEZENBEEK (16 deeln): Cassiman Damon 6e

Miniemen U12 meisjes

15/05/2022 VLEZENBEEK (2 deeln): Winnepenninckx Hanne 2e

Miniemen U12 – jongens

15/05/2022 VLEZENBEEK (41 deeln): Daelemans Aksel 23e, Heyvaert Rik 30e, Vekeman Aeden 39e

Aspiranten U13 – meisjes

14/05/2022 ZELZATE (2 deeln): Van Lierde Aaliyah 2e

Aspiranten U13 – jongens 

15/05/2022 FRASNES (12 deeln): De Backer Basil 9e

Aspiranten U14 – meisjes

15/05/2022 VLEZENBEEK (8 deeln): :Vertongen Roxanne 3e

Aspiranten U14 – jongens

15/05/2022 VELDEGEM (29 deeln): Van Pottelberg Tyla 3e, Breukink Jens 9e, Moens Zino 12e
15/05/2022 VLEZENBEEK (52 deeln): Van den Berghe Dylan 3e, Buelens Maxim 26e, De Bruecker Wout 35e, Vlasschaert Bas 41e, Verlinden Jens 44e, Vanhoutte Mano 45e

Aspiranten U15 – meisjes

15/05/2022 VLEZENBEEK (3 deeln): Spinnoy Tika 3e

Nieuwelingen

14/05/2022 NEERWINDEN (63 deeln): Cnudde Louis 25e, Van Mulders Niels 39e

Juniores

15/05/2022 GALMAARDEN – PK (71 deeln): Crabbe Tom 5e, Van Thienen Tor 9e, Verspecht Londen 26e, Polspoel Arno 27e

U23 – Elites z/c

14/05/2022 PUIVELDE (157 deeln): Buyens Augustijn 65e

WKNWB op het podium!!!

1E PLAATS

Miniemen U12 meisjes: Winnepenninckx Hanne te Iddergem

3E PLAATS

Aspiranten U13 meisjes: Van Lierde Aaliyah te Sint-Joris-Weert

Uitslagen 7/5 – 8/5