Archief voor: eva

WKNWB op het podium!!!

1E PLAATS

Juniores: Sluydts Toon te Heusden-Zolder

3E PLAATS

Miniemen U10: Daelemans Aksel te Bornem

Uitslagen

Uitslagen 19/10 – 20/10

Miniemen U10 – veldrijden

20/10/2019 BORNEM – veldrit (6 deeln): Daelemans Aksel 4e
20/10/2019 BORNEM – proeven (6 deeln): Daelemans Aksel 3e

Miniemen U11 – veldrijden

20/10/2019 BORNEM – veldrit (11 deeln): Brusselmans Iljo 9e
20/10/2019 BORNEM – proeven (11 deeln): Brusselmans Iljo 8e

Miniemen U12 – veldrijden

20/10/2019  BORNEM – veldrit (29 deeln): Van Pottelberg Tyla 6e, Braeckmans Jorne 12e, Tyberghein Abel 16e, Keppens Wout 25e, De Backer Basil 27e
20/10/2019 BORNEM – proeven (29 deeln): Van Pottelberg Tyla 6e, Braeckmans Jorne 11e, Keppens Wout 20e, Tyberghein Abel 22e, De BAcker Basil 28e

Aspiranten U13 – veldrijden

20/10/2019 BORNEM (21 deeln): Van den Berghe Dylan 15e, Brion Seppe 16e, Devooght Kobe 20e

Aspiranten U14 – veldrijden

20/10/2019 BORNEM (30 deeln): Schepens Yorbe 29e

Nieuwelingen – veldrijden

19/10/2019 BOOM – eerstejaars (33 deeln): Peetermans Jens 17e, Verreycken Jasper 21e
19/10/2019 BOOM – tweedejaars (44 deeln): Van Hemelryck Mats 41e

Juniores – veldrijden

19/10/2019 LICHTAART (34 deeln): Sluydts Toon 10e
20/10/2019  HEUSDEN-ZOLDER (33 deeln): Sluydts Toon 1e

 

 

WKNWB op het podium!!!

3E PLAATS

Miniemen U11: Brusselmans Iljo te Kontich
Juniores: Sluydts Toon te Zingem

Uitslagen

Uitslagen 12/10 – 13/10

Miniemen U11 – veldrijden

13/10/2019 KONTICH (4 deeln) : Brusselmans Iljo 3e

Miniemen U12 – veldrijden

12/10/2019 NOSSEGEM (26 deeln): Braeckmans Jorne 14e, Tyberghein Abel 16e, Keppens Wout 22e, Loncke Cisse 25e, Fauvart Daan 26e
12/10/2019 ZINGEM (10 deeln): De Backer Basil 9e

Aspiranten U13 – veldrijden

12/10/2019 NOSSEGEM (24 deeln): Devooght Kobe 24e
13/10/2019 KONTICH (13 deeln): Van den Berghe Dylan 8e

Aspiranten U15

13/10/2019 PERWEZ (16 deeln): De Nys Ziggy 4e

Aspiranten U15 – veldrijden

12/10/2019 NOSSEGEM (29 deeln): Huysmans Nolan 7e

Nieuwelingen

12/10/2019 SINT-DENIJS (51 deeln): De Nys Rune 6e
13/10/2019 AFFLIGEM – topcompetitie (86 deeln): Van den Broeck Andreas 5e, De Nys Rune 30e, Van Thienen Tor 71e

Nieuwelingen – veldrijden

12/10/2019 KRUIBEKE – 1ste jaars (14 deeln): Peetermans Jens 5e
12/10/2019 KRUIBEKE – 2de jaars (18 deeln): Van Hemelryck Mats 17e
13/10/2019 NOSSEGEM (19 deeln): Verreycken Jasper 10e

Juniores

12/10/2019 ALKEN (77 deeln): Raymackers Pieter-Jan 10e, De Boeck Anton 47e, Steenackers Luka 48e

Juniores – veldrijden

13/10/2019 ZINGEM (23 deeln): Sluydts Toon 3e

Elites z/c – U23 – veldrijden

12/10/2019 ALSEMBERG (23 deeln): De Groodt Killian 11e
13/10/2019 ZINGEM (34 deeln): De Groodt Kilian 20e

Uitslagen 5/10 – 6/10

Miniemen U12 – veldrijden

05/10/2019 BAAL (37 deeln): Braeckmans Jorne 22e
06/10/2019 DIKSMUIDE (10 deeln): Tyberghein Abel 4e

Aspiranten U13 – veldrijden

05/10/2019 BAAL – PK (40 deeln): Van de Berghe Dylan 31e, Brion Seppe 34e

Aspiranten U15 – veldrijden

05/10/2019 BAAL – PK (67 deeln): Huysmans Nolan 12e

U15 – MTB

06/10/2019 HAMME (34 deeln): Longin Cisse 32e

Nieuwelingen – veldrijden

05/10/2019 MEULEBEKE – 1ste jaars (42 deeln): Verreycken Jasper 28e, De Baerdemaecker Yorben 38e
05/10/2019 MEULEBEKE – 2de jaars (39 deeln): Van Hemelryck Mats 33e
06/10/2019 KASTERLEE – 1ste jaars (43 deeln): Buyl Ryan 36e
06/10/2019 KASTERLEE – 2de jaars (37 deeln): Van Hemelryck Mats 33e

Nieuwelingen

06/10/2019 LISSEWEGE (32 deeln): Verreycken Wannes 15e
06/10/2019 LOTENHULLE (38 deeln): Roobaert Boaz 31e
06/10/2019 BORLO – BK Ploegentijdrit (26 ploegen): 22e

Juniores – veldrijden

05/10/2019 MEULEBEKE (49 deeln): Sluydts Toon 22e
06/10/2019 KASTERLEE (47 deeln): Sluydts Toon 10e

Juniores 

06/10/2019 BORLO – BK Ploegentijdrit (22 ploegen): 19e