ZATERDAG 27 augustus: UPDATE

Wegens onbeschikbaarheid van de parking, zal de wegopleiding voor miniemen & aspiranten NIET starten op zaterdag 27 augustus, maar op 3 september zoals op de kalender staat.

VERPLICHTE WEDSTRIJDEN TOT EIND AUGUSTUS …


27/08/2016 PUURS (A)  Juniores – Open omloop

95,2 km – 660 EUR. – I: Caluwé Florent, Aspot 37, 2870 Puurs (038898428). – U: 14:00/14:45/15:00 – Contact: Moens Jan, Hoek-Ten-Eiken 43, 2870 Puurs (Tel.: 0473579643) (janmoens1@skynet.be) – Med. Controle:: Caluwé Florent, Aspot 37, 2870 Puurs (038898428).

28/08/2016 PUURS (A)  ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 – Open omloop

115,6 km – 810 EUR. – I: Caluwé Florent, Aspot 37, 2870 Puurs (038898428). – U: 14:00/14:45/15:00 – Contact: Moens Jan, Hoek-Ten-Eiken 43, 2870 Puurs (Tel.: 0473579643) (janmoens1@skynet.be) – Med. Controle:: Caluwé Florent, Aspot 37, 2870 Puurs (038898428).

WKNWB op het podium!!!

1E PLAATS

Miniemen U10 meisjes: Hals Ineke te Herzele (weg- en tijdrit)
Miniemen U12: Crabbe Tom te Hoegaarden (tijdrit)
Aspiranten U15: Gelders Gil te Hoegaarden

2E PLAATS

Miniemen U11: Cnudde Louis te Tielt

3e PLAATS

Miniemen U12: Crabbe Tom te Hoegaarden

Uitslagen

 

WEGOPLEIDING MINIEMEN & ASPIRANTEN

ZATERDAG 27 AUGUSTUS: 9u30 – 11u30 starten we opnieuw met de opleidingen op de weg voor miniemen & aspiranten. Dit is een weekje vroeger dan op de kalender staat. ;) (y)
Plaats: Parking Dendermondestraat, naast Sint-Donatus middenschool!

ZATERDAG 20 AUGUSTUS: DERNYCRITERIUM – praktisch

INGESCHREVEN MINIEMEN & ASPIRANTEN:

Hieronder het programma voor a.s. zaterdag.
We komen samen: Grasplein, Dries, Mazenzele-Opwijk� om 14u30;

P R O G R A M M A
15.00 u JEUGDINITIATIE DOOR WIELERCLUB NOORD-WEST-BRABANT
15.45 u VOORSTELLING Renners & Gangmakers in de nieuwe woonwijk Molenstraat ter hoogte van de MATEXI kijkwoning – Kruiskensveld nr 24
16.00 u REEKS 1 – DERNYFESTIVAL : 20 km – 12 ronden
16.30 u REEKS 2 – DERNYFESTIVAL : 20 km – 12 ronden
Gevolgd door PODIUM reeks 1 & reeks 2 ( 3 eersten + gangmaker )
17.05 u JEUGDINITIATIE DOOR WIELERCLUB NOORD-WEST-BRABANT |& Optreden Koninklijke Harmonie De Volherding Opwijk
17.30 u REEKS 3 – KLEINE FINALE DERNYFESTIVAL : 20 km – 12 ronden
18.00 u PODIUM Kleine finale ( 3 eersten + gangmaker )
18.05 u JEUGDINITIATIE DOOR WIELERCLUB NOORD-WEST-BRABANT & Optreden Koninklijke Harmonie De Volherding Opwijk
18.30 u REEKS 4 – FINALE DERNYFESTIVAL : 27 km – 16 ronden
19.15 u PODIUM GROTE FINALE ( 3 eersten + gangmaker )
( + huldiging winnaar tussenspurten na 5de en na 10de ronde + gangmaker )